Michelle Yeoh dołączyła do obsady serialu "The Witcher: Blood Origin". Wcieli się w rolę elfki, mistrzyni miecza

Michelle Yeoh zagra w prequelu serialu "Wiedźmin". Wcieli się w rolę elfki, która jest mistrzynią miecza. Yeoh ma za sobą występy m.in w serialu "Star Trek: Discovery" oraz w jednej z odsłon przygód Jamesa Bonda "Jutro nie umiera nigdy".

Akcja nowej produkcji Netfliksa "The Witcher: Blood Origin" będzie dziać się 1200 lat przed tym, co mogliśmy zobaczyć w serialu "Wiedźmin", na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego. Jedną z głównych postaci będzie elfka Éile. W tej roli początkowo widzowie mieli zobaczyć Jodie Turner-Smith, ale aktorka zrezygnowała z udziału w produkcji. Teraz do obsady dołączyła Michelle Yeoh, która wcieli się w postać Scían. 

Zobacz wideo Wiedźmin - zwiastun serialu Netfliksa [polskie napisy]

Michelle Yeoh w serialu "The Witcher: Blood Origin"

"The Witcher: Blood Origin" będzie miał sześć odcinków. Na tę chwilę nie jest znana dokładna data premiery. Na Twitterze Neflixa pojawiła się informacja, że Michelle Yeoh wcieli się w rolę ostatniej z wędrownego plemienia elfów władających mieczami. Nikt nie dorównuje Scían w zdolnościach szermierczych i kunsztowi w posługiwaniu się ostrzem. Bohaterka grana przez Yeoh nosi w sercu wielkie poczucia straty. Gdy nadarza się okazja, by odzyskać skradziony święty miecz, odebrany jej upadłemu plemieniu, wyrusza w śmiertelnie niebezpieczną misję. 

Michelle Yeoh (Star Trek: Discovery, Jutro nie umiera nigdy) dołącza do obsady serialu The Witcher: Blood Origin. Jako Scían, ostatnia ze swojego wędrownego plemienia elfów, wyruszy w śmiertelnie niebezpieczną misję, która zmieni losy Kontynentu - czytamy.

Kim jest Michelle Yeoh?

Michelle Yeoh znana jest m.in. z takich filmów jak: "Wyznania gejszy", "Jutro nie umiera nigdy", czy "Lady". Uchodzi za jedną z najwybitniejszych aktorek azjatyckiego pochodzenia. Serwis Rotten Tomatoes w 2008 roku uznał ją za najlepszą bohaterkę kina akcji. 

Będziecie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.