Doda prosi się o okładkę "Vogue'a". Ma już gotowe zdjęcia. Wspomina też trudne chwile w małżeństwie

W najnowszym poście w social mediach Doda odkryła przed światem, o czym marzy. Dała do zrozumienia, że chciałaby mieć swoją okładkę w magazynie "Vogue".

Doda olśniła na festiwalu w Monako w zielonej kreacji ze specjalnymi zdobieniami. Wykonała też sesję zdjęciową i uważa, że to materiały godne okładki "Vogue'a". Są aż tak dobre?

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! „KOCHAM MAJONEZ"

Doda prosi się o okładkę "Vogue'a". Ma już gotowe zdjęcia. Wspomina też trudne chwile w małżeństwie

Doda wyleciała do Monako promować "Dziewczyny z Dubaju". Na czerwonym dywanie dumnie reprezentowała nasz kraj, jednak zanim po nim paradowała, w hotelowym ogrodzie wykonała specjalną sesję zdjęciową. Pozowała na schodach, strojąc różne miny. Pokusiła się nawet o stwierdzenie nacechowane zerową skromnością.

Oto gotowa okładka do "Vogue'a". Sesja zrobiona w kwadrans, bo nie było sensu poprawiać tego, co jest doskonałe - napisała dumna ze swoich modelingowych zdolności artysta. 
 

Fani oczywiście ochoczo komplementowali po raz kolejny jej stylizację, natomiast pod poprzednim postem Rabczewska nieco otworzyła się na temat zakończonego małżeństwa z Emilem Stępniem.

Doda, jak ty to robisz? Ja przechodzę przez rozstanie i bardzo mi ciężko. Ciężko teraz tak myśleć, że życie jest magiczne, a ty jak zawsze wyglądasz cudownie! Jesteś jak wino - stwierdziła fanka.
Ja swoje przeszłam w tamtym roku i również było mi ciężko - odpowiedziała gwiazda.

Artystka o rozwodzie poinformował miesiąc temu, zapowiadając, że wraca na scenę. Wypuściła już nawet singiel, który promuje jej filmowe dzieło, które stworzyła we współpracy z Marią Sadowską. Jak podoba Wam się "Don't Wanna Hide"? Sopocka widownia była zachwycona, kiedy Doda śpiewała utwór w Operze Leśnej w ostatni weekend czerwca.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.