Finał trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Jakie są zasady ostatniego odcinka show?

Wielki finał trzeciej edycji programu "Hotel Paradise" nastąpi już w ten czwartek. Szanse na wygraną ciągle mają cztery pary. Jak wyglądają zasady finałowego odcinka i kto wygrał poprzednie edycje?

Już 3 czerwca dowiemy się, kto wygrał ostatnią transzę najpopularniejszego bikini reality. W finale pozostały 4 pary: Kornelia i Krzysztof, Basia i Krystian, Simon i Bibi oraz Kara i Marcin. Jak finały edycji wyglądały w poprzednich edycjach programu?

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise" - zasady finału

W pierwszej oraz drugiej edycji programu, które emitowane były na antenie TVN7 oraz na platformie Player w zeszłym roku, finałową parę programu wybierali byli uczestnicy "Hotelu Paradise". Następnie, kobieta i mężczyzna wytypowani przez niegdysiejszych mieszkańców hotelu, stają na "ścieżce lojalności". Po dwóch jej krańcach znajdują się finaliści, natomiast "drabinki" ścieżki opatrzone są pewną kwotą pieniędzy. Im bliżej środka, tym wyższe kwoty znajdują się na polach.

Uczestnicy na znak Klaudii El Dursi zaczynają pokonywać ścieżkę, w dłoniach dzierżą złote kule, które mogą rozbić w dowolnym momencie wędrówki. Jeżeli uczestnicy dojdą do ostatniego pola, z kwotą 100 tysięcy złotych, a przy tym żadne z nich nie rozbije kuli, wygraną dzielą między sobą na pół.

Jak wyglądał finał pierwszej i drugiej edycji show "Hotel Paradise"?

Pierwszą edycję "Hotelu Paradise" wygrali Chris i Marietta, natomiast drugą edycje zwyciężyli Artur Sargsyan i Ata Postek. Finaliści musieli zadecydować, czy dzielą się zyskami po 50 tys. złotych, czy jedna osoba nie stawia na miłość i "bierze wszystko". Obie pary zdecydowały się dojść do ostatniego pola i podzielić się wygraną.

Jak myślicie, kto znajdzie się w finałowej parze trzeciej edycji "Hotelu Paradise"?