"One Night Squad". Pierwszy odcinek i pierwsze spięcia. "Zastanawiałem się, kiedy zacznie z nas wychodzić ta złość"

"One Night Squad". W piątek mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek nowego reality show TVN-u. Zmaganiom celebrytów na Zanzibarze towarzyszyły silne emocje. Już pierwszego dnia iskrzyło między uczestnikami.

"One Night Squad" to nowy reality show stacji TVN. Pierwszy odcinek wystartował 28 maja. Uczestnicy przypłynęli jachtami na Zanzibar. W każdym odcinku rywalizują o to, kto spędzi noc w luksusowych warunkach, a kto będzie musiał rozbić obóz i spać na plaży. 

Zobacz wideo

Uczestnikami show są celebryci znani z innych formatów. Beatę "Atę" Postek, Anię Adamczyk i Łukasza Karpińskiego widzowie mogli oglądać w "Hotelu Paradise". Magda Wójcik znana jest z "Big Brothera", a Michał Baryza z "Top Model". W "Love Island" wzięli udział Adrianna Śledź i Mikołaj Jędruszczak. Z kolei Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava i Piotr "Pedro" Polak dali się poznać w "Warsaw Shore".

 

"One Night Squad". Co działo się w pierwszym odcinku?

Uczestnicy "One Night Squad" przypłynęli jachtami na Zanzibar. Wśród nich wyróżniała się Anastasiya, która jako jedyna na tę okazję założyła szpilki i suknię. Reszta ekipy paradowała w skąpych strojach kąpielowych. Celebryci wprowadzili się do luksusowego domu i rozpoczęli imprezę.

Zabawa trwała do białego rana. Potem pojawiła się w domu prowadząca program Aleksandra "Sworo" Sworowska z mniej przyjemnymi wieściami:

Jeśli podobały wam się warunki, w których spędziliście ostatnią noc, to o takie warunki będziecie musieli zawalczyć. Czeka was dużo wyzwań, przygód, pot, krew i łzy. Raj właśnie się skończył - zakomunikowała Ola Sworowska.

"One Night Squad". Kto wygrał pierwszy odcinek

Ekipa "One Night Squad" musiała w 15 minut spakować swoje rzeczy w plecaki, z którymi będą podróżować po wyspie. Ekwipunek niektórych stanowiły kosmetyczki wypełnione po brzegi produktami do pielęgnacji.

Uczestnicy dostali mapy, kompas oraz telefon, z którego mogą korzystać tylko w awaryjnych sytuacjach. Pierwsze zdanie czekało na nich na plantacji alg po dziewięciokilometrowym marszu.

Pierwszy odcinek wygrali Michał i Ata. Uczestnicy konkurowali w parach. Musieli znaleźć pięć niewielkich koralików wśród alg i nawlec je na rzemyk, a później zawiązać uczestniczce na szyi. Najszybciej z zadaniem uporali się Ata i Michał i to oni spędzili noc w luksusach.

Pozostała grupa musiała rozbić obozowisko na plaży. Wszyscy byli już dość zmęczeni i towarzyszyły im negatywne emocje. Doszło do pierwszej ostrej wymiany zdań. Anastasiya i Mikołaj pokłócili się o podział obowiązków.

Jak skomentował to Piotr "Pedro" Polak:

Zastanawiałem się, kiedy zacznie z nas wychodzić ta złość, że jesteśmy w takich ciężkich warunkach. I już po pierwszej nocy wyszła ta złość!

Ata Postek"Hotel Paradise". Lekarz majstrował przy twarzy Aty. "Regularnie mam botoks"

Będziecie oglądać kolejne odcinki?