"Dance Dance Dance". Uczestnikowi pękły spodnie. Agustin Egurrola znowu krytykuje. Ida Nowakowska: Jestem sfrustrowana

Agustin Egurrola swoją krytyczną oceną zirytował Idę Nowakowską. Stwierdziła, że nie ocenił uczestnika sprawiedliwie. Między jurorami wywiązała się dyskusja.

Producenci zmienili dzień i godzinę emisji programu "Dance Dance Dance". Piąty odcinek tanecznego show, pierwszy raz emitowanego w sobotę, już za nami. Trzeci sezon budzi zarówno w uczestnikach, jak i widzach sporo emocji. Wszystko przez wyjątkowo surowe jury, w którym zasiada Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola i Ida Nowakowska. Ten drugi nie wychodzi z formy. Po raz kolejny skrytykował uczestnika. Zirytowana Ida w odwecie dała mu maksymalną ilość punktów.

Roksana Węgiel w 'Dance Dance Dance'"Dance Dance...". Roksana boi się, że odpadnie z programu. Jej choreograf: Robimy krok w tył

 "Dance Dance Dance". Ida Nowakowska nie zgadza się z Agustinem Egurrolą

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin byli na zagrożonej pozycji w piątym odcinku. Punktacja w występach solowych miała zadecydować o tym, czy para odpadnie z tanecznego show. Podczas występu gwieździe programu "Rolnik szuka żony" pękły spodnie. Mimo wszystko Paweł zatańczył do końca zgodnie z planem. Atmosfera była przyjemna i zabawna do momentu, w którym głos zabrał Agustin Egurrola. Juror skrytykował występ. 

Wszyscy wokół ciebie się bawili, a ty od początku do końca byłeś na jednej emocji. Nie było jakiejkolwiek interpretacji, ani zdziwienia, ani zalotnego spojrzenia, tylko cały czas ten uśmiech. I to było dla mnie najtrudniejsze - komentował juror.

Ostatecznie przyznał rolnikowi jedynie pięć punktów. Z jego decyzją nie zgodziła się Ida Nowakowska. Juror zaczepił koleżankę mówiąc, że jest oburzona.

Znaczy ja nie wiem, czy ja jestem oburzona, ale tak szczerze mówiąc, ja jestem trochę sfrustrowana. Nie do końca rozumiem, jak można dać pięć człowiekowi, który naprawdę wykonał super robotę z super energią i jeszcze w rozdartych spodniach - odpowiedziała.

Zdenerwowana jurorka uznała, że ocena Egurroli była niesprawiedliwa. Chcąc uratować honor uczestnika, przyznała mu więcej punktów, niż planowała. 

Pięć? Ode mnie, bo mogę - przysięgam, że to przez ciebie. Tak mnie zdenerwowałeś, że bym chciała dać tysiąc, a że nie mogę dać tysiąc, to daję w tym momencie, bo moim zdaniem twoje pięć jest niesprawiedliwe... Ode mnie dziesięć! - wykrzyczała jurorka.

'Dance Dance Dance' - Roksana i Oliwia"Dance Dance Dance". Agustin znów krytykuje. "Tego tańca było tyle, co kot napłakał"

"Dance Dance Dance". Kto odpadł z programu?

Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak musieli w występie solowym zdobyć minimum 11 punktów, by przegonić w punktacji Pawła Bodziannego i Martę Paszkin i nie odpaść z programu. Od Joanny Jędrzejczyk i Agustina Egurroli para otrzymała po pięć punktów, a od Idy Nowakowskiej siedem. Tym sposobem z programem pożegnały się gwiazdy programu "Rolnik szuka żony'. Paweł i Marta dziesięć tysięcy złotych przekazali fundacji "Cancer Fighters".

Zobacz wideo Emocje w "Dance Dance Dance". Uczestniczce puściły nerwy?

Produkcja 'Dance Dance Dance' zaliczyła wpadkęWpadka w "Dance Dance Dance". Produkcja nie zna Rihanny?

Więcej o: