"Dance Dance Dance". Agustin znów krytykuje Roksanę Węgiel. Dostało się także innym. "Tego tańca było tyle, co kot napłakał"

W "Dance Dance Dance" Agustin Egurrola słynie ze swoich krytycznych opinii. Kolejny raz wytykał błędy Roksanie Węgiel. Ostro skomentował także duet Małgorzaty i Roberta. Co się wydarzyło?

Za nami kolejny odcinek "Dance Dance Dance". Tym razem, tak jak poprzednio, najwięcej krytyki uczestnicy usłyszeli od Agustina Egurroli. Juror najwięcej do powiedzenia miał na temat Roksany Węgiel. Tańcząca w duecie z przyjaciółką Oliwią młoda gwiazda usłyszała, że jest niedojrzała w porównaniu z koleżanką. Tancerz zarzucił jej liczne błędy w choreografii.

Oliwia super, widać, że jesteś wystarczająco dojrzała do tej choreografii. Natomiast Roksana – nie było dobrze. Widać niedojrzałość – skrytykował Agustin Egurrola.

Dziewczyny wykonały taniec do utworu Seana Paula w stylu dancehall. Juror zawołał także profesjonalną tancerkę, aby pokazała Roksanie, jakie błędy robi.

Zobacz wideo Roksana Węgiel popłakała się na treningach do „Dance Dance Dance"

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola krytykuje Małgorzatę i Roberta

Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy mieli poważne problemy z odtworzeniem choreografii z musicalu "Greece". Jurorzy byli zgodni, że nie wyszło najlepiej. Jednak Agustin skrytykował tancerzy amatorów w ostrych słowach.

Po to dałem tak mało tego tańca, żeby to była perła! A wyszło, jak wyszło – powiedział juror.

Robert El Gendy podszedł do całej sytuacji z humorem. Spodziewając się niskiej oceny, skomentował:

Jestem Egipcjaninem, Arabem z pochodzenia i lubię się targować – powiedział.

Kiedy para zeszła ze sceny, Agustin Egurrola nie szczędził krytyki w kierunku Małgorzaty i Roberta.

Oni mieli zatańczyć najprostszą rzecz na świecie. Tego tańca było tyle, co kot napłakał – skomentował juror do Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk.

"Dance Dance Dance" można oglądać w każdy piątek o 20:35 na antenie TVP2.

Więcej o: