"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internautka krytykuje dobór par: "Jesteście okrutni. Nieetyczny kogel-mogel". Ekspertka z programu reaguje

Piąty sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi skrajne emocje wśród widzów. Teraz na zarzuty o nietrafione dopasowanie par odpowiedziała Magdalena Chorzewska, która w show pełni funkcję ekspertki.

Po ostatnim odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" widzowie dali upust emocjom. Twierdzili, że eksperci niewłaściwie dopasowali dwie pary. Fani byli wściekli na produkcję o sparowanie Izy i Kamila oraz Igi i Karola. Swoje niezadowolenie manifestują nawet w wiadomościach do ekspertki TVN, Magdaleny Chorzewskiej.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

Katarzyna Pakosińska z mężemZakochana Katarzyna Pakosińska w ramionach męża. Para przyłapana na czułościach

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internautka: Jesteście okrutni

Psycholożka Magdalena Chorzewska jest jednym z ekspertów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po ostatnim odcinku show otrzymuje wiadomości od niezadowolonych widzów.

Zastanawiam się, jak państwo dobierają te pary w programie. Dzisiaj miałam aż ból w sercu, sześć superosób, wszystkie mogłyby być do siebie idealnie dobrane, a wy robicie taki nieetyczny kogel-mogel. Nie mogłabym się pod czymś takim podpisać swoim nazwiskiem. Jesteście okrutni. Przepraszam, ale musiałam to napisać, żal mi się po ludzku dzisiaj zrobiło tych uczestników, na których emocjach tak nieładnie gracie - brzmi wiadomość od internautki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ekspertka odpowiada

Przypomnijmy, że część widzów programu uznała, że ze względu na podobny wiek Iza powinna poślubić Karola, a Iga pasowałaby do Kamila. Zupełnie inaczej uznali jednak eksperci TVN, w tym Magdalena Chorzewska. Trenerka, która bierze udział w wyborze par oraz wspiera je w czasie trwania eksperymentu, patrzy na pary zupełnie inaczej niż widzowie. 

To niesamowite, jak bardzo widzowie sugerują się wyglądem, dyskryminując inne cechy. My w eksperymencie badamy bardzo wiele parametrów. Proszę oglądać eksperyment do końca - odpowiedziała za zarzut Magdalena Chorzewska.

Chorzewska odpowiada internautceChorzewska odpowiada internautce fot. m.chorzewska/Instagram

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska i Karpiel-Bułecka tańczą w salonie. Wnętrze bardzo przytulne

Na razie nie wiadomo, czy dopasowanym przez ekspertów parom udało się stworzyć związki. Tego dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku show. Przypomnijmy jednak, że we wcześniejszych edycjach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prawdziwą miłość odnaleźli Paulina i Krzysztof, Anita i Adrian (ostatnio świętowali trzecią rocznicę ślubu) oraz Agnieszka i Wojtek.