"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie poznali pary i nie są przekonani. "Powinni się zamienić"

Nadszedł długo wyczekiwany moment. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekonali się, jak eksperci dobrali w pary uczestników programu. Fani show nie kryją zaskoczenia i nie zgadzają się z takim doborem.

Piąta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym uczestnicy i uczestniczki poznają swoich mężów i żony tuż przed ślubem, od początku budzi wiele emocji. A zaczęło się od emisji poszczególnych odcinków. Widzowie wyczekiwali piątego epizodu, w którym mieli poznać pary, a tymczasem mogli zobaczyć jedynie kilkanaście scen niepublikowanych materiałów z wieczorów panieńskich, przygotowań do ślubów czy przyjazdów na miejsce ceremonii.

Oliwia Ciesiółka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia postawiła na domowy look

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Rozczarowanie parami

Po tym, jak w sieci pojawiły się komentarze oburzonych widzów programu, platforma Player.pl wydała oświadczenie, w którym wyjaśniono, że przesunięcie premiery odcinka było spowodowane przez trudności produkcyjne.

W końcu nadszedł moment, w którym wszystkim fanom show TVN-u przedstawiono pary obecnej edycji. Niektórzy już od kilku dni wiedzieli, jak eksperci połączyli uczestników, bowiem ten odcinek pojawił się nieco wcześniej na Playerze. Teraz już wszystko jest jasne. Eksperci następująco dobrali w pary uczestników - Iga jest z Karolem, Laura z Maciejem, a Izabela z Kamilem. Po emisji odcinka pojawiło się sporo komentarzy na facebookowym profilu programu. Internauci nie kryją swojego rozczarowania doborem par.

Straszny dobór par, powinni się zamienić.
Dwie pary moim zdaniem źle dobrane. Liczyłam że Izabela trafi na Karola.
Tragedia z doborem dwóch par... Karol powinien być z Izą.
Oglądaliście? Też jesteście rozczarowani? - czytamy na Facebooku programu.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!