"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia Lazar pozowała w mocnym makijażu i odważnych stylizacjach. "Piękna"

Asia Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zafundowała sobie profesjonalną sesję zdjęciową. Efektami pochwaliła się na Instagramie i oczarowała fanów.

Joanna Lazar wzięła udział w show "Ślub od pierwszego wejrzenia", licząc, że znajdzie prawdziwą miłość. W jej przypadku eksperyment społeczny się nie powiódł. Szybko okazało się, że między nią a wybranym dla niej mężem Adamem nie ma chemii. Para rozwiodła się i dopiero niedawno Asia znalazła swoją drugą połówkę. Jest w szczęśliwym związku, dzięki któremu promienieje. Widać to zwłaszcza na zdjęciach z jej najnowszej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo Plotek Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Asia Lazar pozowała do zdjęć. "Trzeba zaakceptować samą siebie"

Uczestniczka show wrzuciła na Instagram efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Na zdjęciach ma bardzo mocny makijaż i odważne stylizacje. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Dzień kobiet już dawno za nami. Ja miałam przyjemność stanąć przed obiektywem profesjonalnych kobiet. Efektem ich pracy są tajemnicze, zmysłowe, odważne dla mnie zdjęcia. Solidaryzuję się z dziewczynami, kobietami, które dotykają słowa hejtu. Z mojego punktu widzenia warto wręcz trzeba zaakceptować samą siebie, a żaden hejt nas nie dotknie - napisała Asia w opisie do zdjęcia.
 

Zarówno zdjęcia, jak i wpis uczestniczki "Ślubu" zdobyły uznanie jej fanów.

Piękna.
Cała Asia ładna, zgrabna i powabna. Super zdjęcia, ale to jasne jak słońce. W końcu modelka jest superowa.
Zdjęcia przepiękne, cudowne.

O kilka słów pokusiła się nawet mama Łukasza z czwartej edycji show, która zapowiedziała, że planuje zrobić sobie podobną sesję zdjęciową.

Piękne zdjęcia, piękny tekst! Też przygotowuję się do podobnej sesji. Chcę pokazać swoje tatoo na całym ciele - napisała.

Czekacie na efekty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.