"Tajemnica zawodowa". Nowy serial TVN już dzisiaj. W rolach głównych zobaczymy Cezarego Pazurę i Magdalenę Różczkę

"Tajemnica zawodowa" to nowy serial stacji TVN, który już dziś będzie miał swoją premierę. Wyczekiwana produkcja to połączenie świata lekarskiego z prawniczym.

"Tajemnica zawodowa" to nowy seria opowiadający o losach prawniczki i lekarza, który już niedługo pojawi się na antenie TVN. Nic dziwnego, że wyczekiwany jest przez widzów - w końcu w role główne przypadły takim gwiazdom jak Magdalena Różczka i Cezary Pazura. O czym opowiada serial?

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu

"Tajemnica zawodowa" nowy serial na TVN

"Tajemnica zawodowa" opowiada o losach 38-letniej Julii (Magdalena Różczka), która związała się z lekarzem, chirurgiem ginekologiem - Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Julia po ukończeniu studiów odłożyła karierę na bok i skupiła się na rodzinie i wychowaniu dzieci. 

Po 15 latach małżeństwa, w dniu rocznicy ślubu, kobieta dowiaduje się, że Andrzej ją zdradza i prowadzi podwójne życie. W tym samym czasie Żurawski zostaje zaatakowany przez nożownika w szpitalu. Nieprzytomny i ciężko ranny trafia na OIOM. Ponadto nożownik oskarża Żurawskiego o błąd w sztuce lekarskiej, przez co ten trafia przed sąd. Ma go bronić jego żona. Tym samym Julia będzie musiała odłożyć uczucia na bok i obronić rodzinę. 

TVN, materiał promocyjnyNa czym polega fenomen seriali o prawnikach i lekarzach? Nowy serial "Tajemnica zawodowa" w każdą środę!

Oprócz Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury w serialu pojawia się takie postacie jak Piotr Stramowski, Anna Dereszowska, Andrzej Zieliński i Tamara Arciuch. Pierwszy sezon serialu będzie miał 10 odcinków.  Za reżyserię odpowiada Marek Lechki oraz Kristoffer Rus. Operatorem jest Paweł Flis, odpowiedzialny za taki serial, jak "W głębi lasu".

"Tajemnica zawodowa" - kiedy oglądać?

"Tajemnica zawodowa" będzie emitowana na antenie TVN w każdą środę o godz. 21.30 od 17 lutego 2021 roku. Odcinki będą także dostępne w serwisie Player.pl.

Będziecie oglądać?

Magda Gessler, Magdalena Boczarska, Magdalena RóżczkaGwiazdy na ramówce TVN: Rozenek, Różczka, Gessler, Kulczyk, Boczarska

Więcej o: