"The Voice Senior". Andrzej Piaseczny o kulisach 2. edycji. "Ten program jest jedną wielką niespodzianką"

"The Voice Senior 2 ". Telewizja Polska zdradziła szczegóły kolejnej edycji muzycznego show. Rąbka tajemnicy uchylił też Andrzej Piaseczny.

"The Voice Senior". Druga edycja programu zbliża się wielkimi krokami, a Telewizja Polska zdradziła właśnie szczegóły dotyczące przebiegu telewizyjnego show. Niedawno pisaliśmy, że Rafał Brzozowski poprowadzi kolejny program, zastępując Tomasza Kammela. Wokalista będzie prowadził program ze znaną z "Rolnik szuka żony" Martą Manowską, która wspierała uczestników już w pierwszej odsłonie "The Voice Senior". 

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Przypomnimy, że Urszula Dudziak nie zasiądzie już na fotelu jurora "The Voice Senior". Wokalistka sprawdza się bowiem w bliźniaczym formacie TVP "The Voice of Poland”. Miejsce Urszuli i Marka Piekarczyka zajmą w drugiej edycji Izabela Trojanowska i Witold Pasz. Teraz produkcja TVP przekazuje kolejne informacje na temat 2. edycji "Voice'a" dla seniorów. 

Marta ManowskaManowska nie radzi sobie z nieprzychylnymi artykułami? "Bardzo przeżywa nieprawdę"

"The Voice Senior". Szczegóły 2. edycji telewizyjnego show

Wiadomo już, że mimo pandemii, odbędzie się kolejna edycja "The Voice Senior", a emisja została przesunięta na początek 2021 roku. 

Program przesunięty na początek przyszłego roku. Mam nadzieję, że tak będzie, bo to jest piękny, wartościowy program - wyznał Tomasz Kammel w jednym z wywiadów.

The Voice Senior"The Voice Senior". Poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji. W komentarzach jednak burza: "Ustawka. Wstyd! Dosłownie wstyd!"

Prace nad 2. edycją trwają. Znani są nie tylko nowi jurorzy, ale też część uczestników. Możemy ich zobaczyć w promocyjnym wideo. Kulisami kolejnej odsłony podzielił się Andrzej Piaseczny podczas finału "The Voice of Poland 11".

Ten program jest jedną wielką niespodzianką. Od pierwszego odcinka państwo nie będziecie chcieli odejść od telewizorów. Pierwsza edycja była tylko zapowiedzią tego, co zobaczymy w drugiej - powiedział tajemniczo "Piasek".

Będziecie oglądać?