"Top Model". Dominic D'Angelica pogratulował Mikołajowi Śmieszkowi. "Jestem taki dumny"

W środę wieczorem poznaliśmy zwycięzcę dziewiątej edycji "Top Model". Okazało się, że najlepszy był Mikołaj Śmieszek. Pogratulował mu kolega, który został wydalony z programu - Dominic D'Angelica.

W ostatnim odcinku "Top Model" zwyciężył Mikołaj Śmieszek. Ten finał był wyjątkowy, bowiem kilka dni wcześniej na jaw wyszły skandaliczne informacje dotyczące innego uczestnika "Top Model" - Dominica D'Angelica. Mimo licznych kontrowersji wobec jego osoby, model na swoim profilu na Instagramie zdecydował się odnieść do wygranej kolegi i pogratulować mu.

Dominic D'Angelica gratuluje Mikołajowi Śmieszkowi z "Top Model"

Podczas środowego finału "Top Model" widzowie zdecydowali, że główna nagroda finansowa i kontrakt powędrują w ręce Mikołaja Śmieszka. Ten wieczór był o tyle nietypowy, że odbywał się w atmosferze skandalu z innym uczestnikiem show - Dominicem D'Angeliką. Okazało się, że mężczyzna figuruje w rejestrze przestępców seksualnych. Producenci programu zdecydowali się unikać tematu - jedynie na początku finału "Top Model" wspomnieli, że przepraszają widzów. Model został również usunięty ze wszystkich wideo, pojawiających się w trakcie odcinka - jakby nigdy nie było go w programie.

Top ModelFinał "Top Model" za nami! Wiemy, kto wygrał 9. edycję programu

Gdy okazało się, że zwycięzcą tej edycji został Mikołaj, Dominic jak gdyby nigdy nic, zamieścił post na swoim Instagramie. Pogratulował koledze, ale i całej reszcie ekipy, którą nazwał "swoją rodziną".

Gratulacje Mikołaj! I gratulację wam wszystkim! Jestem taki dumny! Jestem z was wszystkich dumny! Wszyscy wyglądaliście wspaniale tej nocy. Kocham moją rodzinę - podpisał fotkę Dominic.

Top ModelFinał "Top Model". Jak wyglądają teraz zwycięzcy poprzednich edycji? Największa zmiana - Paulina Papierska

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych wpisów, jednak Dominic włączył opcję, która ogranicza swobodne dodawanie komentarzy, dlatego wszystko wskazuje na to, że usunął lub zablokował te, które są mniej przychylne.

Zobacz też: Rzeczniczka ofiary Dominica D'Angelica: Sprawcy podpisali się swoimi imionami na jej ciele. Opowiedziała też o przebiegu rozprawy

Zobacz wideo "Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show