Dominic D'Angelica odsiedział wyrok w areszcie. Po wyjściu cieszył się z domowego obiadu i dziękował za wsparcie

Dominic D'Angelica nie weźmie udziału w finale programu "Top Model". Wszystko przez przeszłość początkującego modela, która nagle - po prawie 10 latach - dopadła go na dzień przed finałem programu TVN.

Finał programu "Top Model" budzi ogromne emocje. Tym bardziej, że dosłownie jeden dzień przed ogłoszeniem zwycięzcy tegorocznej edycji światło dzienne ujrzała ciemna przeszłość jednego z uczestników. Mowa tu o Dominicu D'Angelica, który w przeszłości został oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym. W sieci pojawiły się screeny zdjęć wycinków gazet sprzed lat oraz informacje o przeszłości modela. Dominic D'Angelica odbył karę w areszcie.

Zobacz wideo Karolina i Agnieszka z kanału Power Girls zagrały w Koło Plotka

Przeszłość Dominica D'Angelica

Dominic D'Angelica w 2013 roku został oskarżony o stosunek seksualny z osobą poniżej 16 roku życia. Sąd potwierdził jego winę i skazał go na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Według prawa w stanie Kalifornia Dominic miał założoną bransoletę na kostce, która wskazywała jego lokalizację.

Podczas odbywania kary (Dominic mógł przebywać tylko w ściśle określonych miejscach) dopuścił się jednak drugiego przestępstwa. Razem z bratem wdał się w bójkę, która automatycznie wpłynęła na poprzednią karę. Dominic trafił do aresztu.

Informacją tą cieszyła się Jamela Williams - matka dziewczyny, która była nieletnia w momencie, gdy uprawiała seks oralny z modelem. Jamela siedem lat temu świętowała fakt, że Dominic odsiedzi jednak w więzieniu swoją karę.

I rzeczywiście, Dominic w połowie 2014 roku rzeczywiście trafił do więzienia. Zrobił przymusową przerwę od mediów społecznościowych, na które wrócił na początku 2015 roku. Dziękował wtedy za wsparcie bliskim oraz cieszył się z prostych rzeczy - na przykład z domowego obiadu:

Dom wrócił! Kocham wszystkich, którzy byli przy mnie mimo wszystko. Każdy odnoszący sukcesy człowiek musi przejść swoją walkę, by zwyciężyć.
 
Pierwszy domowy posiłek od czterech miesięcy! - napisał Dominic.
 

W kolejnych miesiącach, a później latach Dominic już nie zadzierał z prawem. Razem z bratem skupił się na karierze modela, później wspólnie dostali role kelnerów-bliźniaków w show "Hustle & Soul".

Przypomnimy tylko, że telewizja TVN wydała już oświadczenie w tej sprawie. Dominic nie weźmie udziału w jutrzejszym finale i z powodu przeszłości został zdyskwalifikowany.

Więcej o:
Copyright © Agora SA