"Kevin sam w domu". Kultowa produkcja zostanie wyemitowana w Wigilię Bożego Narodzenia po 30 latach od premiery

"Kevin sam w domu" na pewno pojawi się w tegoroczne święta. Polsat potwierdził, że wyemituje kultowy film w Wigilię Bożego Narodzenia.

"Kevin sam w domu" to film, bez którego wielu widzów nie wyobraża sobie świąt. Kultowa produkcja od lat emitowana jest w telewizji Polsat. Bez Kevina nie obędzie się także w tym roku.

Zobacz wideo

Co roku "Kevin sam w domu" gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy z pewnością nie oglądają tego filmu po raz pierwszy. Śmiało można powiedzieć, że jest to już nasza świąteczna tradycja.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z gwiazdami" zawieszony do jesieni. Polsat w zamian pokaże film "Kevin sam w domu": Bądź jak Kevin, zostań w domu

"Kevin sam w domu" w Polsacie w Wigilię Bożego Narodzenia - to już pewne

Przypomnijmy, że w 2010 roku niemal 50 tysięcy oburzonych widzów zaprotestowało, gdy okazało się, że w świątecznej ramówce Polsatu brakuje ulubionego filmu. Nadawca zareagował wówczas, przywracając produkcję. Tym razem fani nie muszą się obawiać. Film będzie można obejrzeć w wigilijny czwartek 24 grudnia o godzinie 20:00 w Polsacie.

Główny bohater filmu "Kevin sam w domu", Macaulay Culkin skończył w tym roku 40 lat. Po latach walki z uzależnieniem od narkotyków, aktor wyszedł na prostą. Warto dodać, że w uwielbianym przez telewidzów hicie zagrał w wieku dziewięciu lat, a swoją karierę aktorską rozpoczął już jako czterolatek. To jednak rola Kevina przyniosła Culkinowi największą popularność, która nie słabnie po dziś dzień.

ZOBACZ TEŻ: To, jak dziś wygląda filmowy Kevin, wiedzą chyba wszyscy. A jego matka? Po latach nadal piękna. W blondzie jej do twarzy

Dodajmy, że od premiery "Kevina samego w domu" mija w tym roku 30 lat. Polską premierę filmu o przygodach chłopca wyemitowano z kolei w pierwszy dzień świąt w 1992 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.