"Top Model". Przed nami finał. Widzowie już wytypowali faworyta. "Jak tego nie wygra, to aż zawieje ustawionym programem"

Przed nami finał 9. edycji "Top Model". Tym razem o zwycięstwo będzie walczyć czworo uczestników. Widzowie w komentarzach typują, komu najbardziej należy się wygrana.

9. edycja programu "Top Model" zbliża się do końca i już w najbliższą środę odbędzie się wielki finał. Ten sezon jest wyjątkowy - wszystko przez pandemię. Z powodu zakażenia koronawirusem troje uczestników nie mogło jechać na Fashion Week do Grecji. Na ich miejsce wskoczyli Mariusz i Karolina K., którzy wcześniej odpadli. 

Zobacz wideo Patrycja o chorobie

"Top Model". Kto wygra program?

Jurorzy nie potrafili wskazać, kto okazał się najgorszy podczas zadań wykonywanych za granicą. Tym samym nikogo nie wyeliminowali, co równało się z tym, że o wejście do finału walczyło aż pięcioro uczestników. Taka szansa stanęła oprócz Karoliny i Mariusza także przed Weroniką, Mikołajem i Mają. Jednak produkcja uznała, że nie mogą przez chorobę i obecną sytuację wyeliminować z walki Patrycji, Dominica i Ernesta. Ci wzięli udział w zadaniu w Polsce, podczas którego wytypowano dwoje z nich.

instagram.com"Top Model". W sieci zawrzało. Widzowie nie zgadzają się z decyzją jury. "Szkoda komentować"

Decyzją jurorów o zwycięstwo starają się więc Weronika, Mikołaj, Patrycja i Dominic. Na oficjalnych profilach programu widzowie zostawiają swoje opinie na temat tego, kto powinien wygrać 9. edycję "Top Model". Choć głosy są naprawdę podzielone, to jednak jedna z tych osób wysuwa się na prowadzenie. Zdaniem fanów główna nagroda powinna trafić w ręce Mikołaja.

Jak Śmieszek tego nie wygra, to aż zawieje ustawionym programem.

Dawid Woliński,  Weronika Kaniewska"Top Model". Dawid Woliński nie przebiera w słowach, mówiąc o jednej uczestniczce. "Ciepła klucha, mały kapiszon"

W sumie to pierwszy raz zgadzam się w 100 procentach ze składem finałowym, ale mam nadzieję, ze Mikołaj wygra.
Mikołaj od samego początku! - piszą.
 

Później widzowie stawiają na Patrycję i Weronikę. Najmniej pojawia się komentarzy od fanów Dominica. A Wy komu kibicujecie?