Kuba Wojewódzki zszokowany zachowaniem Antka Królikowskiego. Poszło o Misiewicza. "Ty się z nim obściskujesz?!"

Antoni Królikowski gościł we wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący był mocno zaskoczony zachowaniem aktora, który opublikował zdjęcia z byłym politykiem, Bartłomiejem Misiewiczem.

Antoni Królikowski zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Kilka tygodni temu zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z Bartłomiejem Misiewiczem. Showman zarzucił mu pokazywanie się u boku osoby z kryminalną przeszłością i oskarżeniami. W filmie Patryka Vegi "Polityka" Królikowski wcielił się w postać zainspirowaną losami byłego polityka. 

Kuba Wojewódzki krytykuje Królikowskiego

Kuba Wojewódzki na początku rozmowy wspomniał o spotkaniu Antoniego Królikowskiego z Bartłomiejem Misiewiczem. Aktor w 2019 roku zagrał w "Polityce" Patryka Vegi. Fabuła nawiązuje do przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych w Polsce. Antek wcielił się w bohatera przypominającego Misiewicza, który w styczniu ubiegłego roku został zatrzymany w Warszawie przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Były polityk usłyszał między innymi zarzuty dotyczące korupcji. Jest też podejrzany o działanie na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej. 

Zobacz też: Antek Królikowski wspomina wizytę u Wojewódzkiego. Internauta: Wtedy też opowiadałeś, jak bardzo kochasz Kasię

Wojewódzki dziwił się, że Królikowski zdecydował się na udostępnienie postu z kontrowersyjnym (byłym już) politykiem.

Ty grałeś Misiewicza w "Polityce", on gra teraz uczciwego człowieka. Facet ma prokuratorskie zarzuty, a Ty się z nim obściskujesz i mówisz o chodzeniu na wódkę - zaczął showman.

Antoni Królikowski tłumaczy się ze spotkania z Misiewiczem

Antoni Królikowski próbował przekonywać Wojewódzkiego, że to zupełnie naturalne zachowanie i wynika ze zwyczajnej grzeczności.

Jak go zobaczyłem na żywo, nagle takie WOW. Może mi się dostać, jeśli koleś nie ma dystansu. A on podszedł, miło się przywitał i tyle. Skorzystaliśmy na jego historii. Nie będę się boczył - powiedział rozbawiony Antek.
Zobacz wideo Czy Vega wiernie oddał polskich polityków? Sprawdziliśmy

Kuba nie próbował kontynuować tematu. Zapytał o odczucia byłego polityka co do gry Antka.

Pochwalił Cię Misiewicz za Twojego Misiewicza?

Na co z kolei aktor odparł, że nie było aż tak źle. Nie odniósł się bezpośrednio do pytania o odczucia Misiewicza względem jego roli, ale całego filmu.

No nie podobała mu się jedna scena. Mnie by się nie podobało więcej! - zdradził Antek.

"Polityka" Patryka Vegi nawiązuje do wydarzeń w Polsce sprzed kilku lat. Postacie grane przez Janusza Chabiora oraz Antka Królikowskiego były inspirowane znanymi postaciami z polskiej sceny politycznej.

Dziś Bartłomiej Misiewicz stara się odciąć grubą kreską od tego, jaką rolę odgrywał w polskiej polityce kilka lat temu. Jest przedsiębiorcą, zmienił swój wizerunek i skupia się na rozwijaniu swoich firm. Za tę metamorfozę otrzymał nawet statuetkę Super Wiktoria > > >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.