Antek Królikowski wspomina wizytę u Wojewódzkiego. Internauta: Wtedy też opowiadałeś, jak bardzo kochasz Kasię

Antek Królikowski wspomina swój występ w programie Kuby Wojedzówckiego. Internauci zwrócili uwagę na jeden temat, który szczególnie zapadł im w pamięć. Jak zareagował aktor?

Antek Królikowski znany jest ze swoich miłosnych podbojów, które śledzi grono uważnych obserwatorów aktora. Antek przygotowując się do kolejnej wizyty u Kuby Wojewódzkiego wspomina swoje ostatnie wystąpienie w talk-show, które miało miejsce pięć lat temu. Internauci bardzo dobrze pamiętają ten odcinek programu.

 

Antek Królikowski o występie u Wojewódzkiego

Aktor pochwalił się, że wkrótce wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie będzie promować film "Banksterzy". Antka wzięło na wspomnienia - pięć lat temu podczas rozmowy z dziennikarzem zachęcał widzów do obejrzenia "Karbali". Kilka lat później historia się powtarza, a Królikowski, bogaty o nowe doświadczenia, będzie mógł opowiedzieć o kolejnym projekcie. Wśród wielu wspierających komentarzy, część internautów zwróciło uwagę na inny szczegół, który zapadł im w pamięć po obejrzeniu odcinka. Dotyczył życia prywatnego aktora.

Internauta zarzuca Królikowskiemu kochliwość

Przypomnijmy, że pięć lat temu podczas spotkania z Wojewódzkim Antek po raz pierwszy tak otwarcie publicznie mówił o swoim związku z ówczesną partnerką, Kasią Sawczuk.

Kocham tę dziewczynę absolutnie, i jej talent i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował - mówił Królikowski podczas programu.

Jak wiemy, drogi aktorów rozeszły się, a od tego czasu Antek deklarował swą miłość kolejnym kobietom. Nie uszło to uwadze obserwatorom.

A Kuba mówił Ci: nie spieprz tego! - czytamy w komentarzach pod najnowszym postem aktora na Instagramie.

Antek nie pozostał dłużny i odpowiedział krótko - "życie..."

Anek Królikowski odpowiada na komentarzAnek Królikowski odpowiada na komentarz Anek Królikowski - Instagram

Niestety, życie pisze różne scenariusze. Jednak w słowach obserwatorów można znaleźć trochę prawdy - trzeba przyznać, że życie uczuciowe Antka jest pełne wielkich deklaracji. Obecnie Królikowski jest w związku z Joanną Opozdą - czy relacja przetrwa dłużej? Zobaczymy!

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty
Więcej o: