"The Voice of Poland". Edyta Górniak przyznała, że nie wzięła pieniędzy za koncert. Powód zaskakuje

Edyta Górniak w "The Voice of Poland" przyznała, że raz nie wzięła pieniędzy za swój występ, ponieważ... nie była z siebie zadowolona.

Edyta Górniak potrafi zaskoczyć swoimi wyznaniami. W najnowszym odcinku "The Voice of Poland" gwiazda przyzna, że nawet ona bywa z siebie niezadowolona podczas występów i doskonale rozumie, że już pierwsze dźwięki na scenie potrafią zaważyć na całym występie. Silne emocje oraz stres zawsze jej towarzyszą i potrafią zniszczyć całe show. Z tego powodu gwiazda raz... obraziła się na siebie samą.

Zobacz: "The Voice of Poland". Doda chciałaby być jurorką, ale jest skłócona z Górniak. Ujawnia, od czego zaczął się ich konflikt

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za występ

W "The Voice of Poland" podczas rozmowy z innymi jurorami Edyta Górniak przyznała się do zaskakujące sytuacji ze swojego życia zawodowego. Artystka wyjawiła bowiem, że raz zrezygnowała z gaży za występ.

Kiedyś się obraziłam na samą siebie i nie wzięłam kasy… Zapomniałam tekstu, wszystko było nie tak - przyznała ze śmiechem artystka.

Polecamy też: "The Voice of Poland". Edyta Górniak do uczestniczki: "Pan Bóg miał dobry dzień, jak Cię tworzył"

Nie da się ukryć, że to spore zaskoczenie. Wygląda na to, że Edyta Górniak bywa bardzo surowa w stosunku do siebie samej. Ciekawe, czy taka będzie również dla uczestników "The Voice of Poland"? W najnowszym odcinku startują już Bitwy, a widzowie będą mogli zobaczyć osiem walk. Ktoś będzie musiał pożegnać się z programem i wizją zwycięstwa. Będziecie oglądać? Na razie zobaczcie, co powiedziała Edyta Górniak w programie:

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

 Zobacz też: "The Voice of Poland". Edyta Górniak zdradziła, że wyprowadza się z Warszawy! Będzie sąsiadką jednej z uczestniczek programu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.