"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam pierwszy raz pokazał zdjęcie z partnerką. W komentarzach burza. "Próbuje się wybielić"

Adam z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest szczęśliwie zakochany. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z partnerką.

Adam Miciak dał się poznać dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż nie pozostał w związku małżeńskim z Joanną Lazar, to po zakończeniu zdjęć odnalazł szczęście u boku tajemniczej brunetki. Wcześniej uczestnik eksperymentu społecznego nie ujawniał wizerunku ukochanej, ale tym razem zrobił wyjątek. Zamieścił wspólne zdjęcie z partnerką.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam odnosi się do zarzutów, że źle potraktował Asię: Już zlewałem to, nie zależało mi

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam opublikował zdjęcie z partnerką

Adam po zakończeniu programu związał się z pewną kobietą. Para doczekała się dziecka, a szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciem z noworodkiem. Partnerka Miciaka chce pozostać anonimowa i prowadzi prywatne konto na Instagramie. Do tej pory Adam nie pokazywał twarzy ukochanej, jednak teraz pokusił się o publikację wspólnego zdjęcia. Uczestnik programu całuje piękną brunetkę w policzek. Publikację opatrzył romantycznym opisem. 

Dla niej wszystko - napisał Adam Miciak na Instagramie. 
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nadal pamiętają kontrowersyjne zachowanie Adama wobec Asi, dlatego krytykują jego obecną relację. Na negatywne komentarze reaguje zarówno Adam, jak i jego ukochana.

Mega sztuczność! Adaś nieudolnie próbuje publicznie się "wybielić" - grzmiała obserwatorka.
Bo jestem szczęśliwy? W takim razie jak bardzo ty musisz być sztuczna, patrząc na twoje zdjęcia... - odgryzł się Adam.

Pojawili się internauci, którzy którzy gratulowali i życzyli szczęścia parze.

Super, że udało ci się znaleźć prawdziwą miłość!
Śliczna dziewczyna! Fajna z was para.
Piękna i widać, że się kochacie - czytamy w komentarzach.

Asia również znalazła swoją drugą połówkę. Ostatnio pochwaliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym

Zarówno Adamowi, jak i Asi życzymy szczęścia!

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program