"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysiewicz zdradza, jak się czuje podczas ciąży. "Początki trochę dały mi się we znaki" [TYLKO U NAS]

Małgosia Borysiewicz opowiedziała nam, jak czuję się w ciąży. Okazuje się, że nie jest to dla niej łatwy czas.

Druga ciąża Małgosi Borysiewicz była wielkim zaskoczeniem dla widzów programu "Rolnik szuka żony". Małgosia razem z mężem Pawłem już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Postanowiliśmy zapytać się rolniczki, jak czuje się w tym wyjątkowym czasie. 

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub

Małgosia Borysiewicz z "Rolnik szuka żony" opowiada o ciąży

W rozmowie z naszą redakcją wyznała, że początki ciąży nie były dla niej łatwe. Na szczęście najgorsze ma już za sobą. 

Czuję się już lepiej, mimo iż staram się być aktywna, początki tym razem trochę dały mi się we znaki, będą mi się mdło kojarzyć - powiedziała.

Dodatkowo zapytaliśmy, jak zareagował Rysio, gdy dowiedział się, że już niedługo zostanie starszym bratem.

Tłumaczymy mu, że będzie drugi dzidziuś, a Rysio przytula się czule do brzuszka. Mimo tego, że ma 15 miesięcy rozumie już wszystko.

Warto dodać, że Małgosia długo ukrywała drugą ciążę przed światem mediów. Na ogłoszenie nowiny wybrała wyjątkowy dzień - Dzień Matki. To właśnie wtedy opublikowała zdjęcie z dużym brzuszkiem i dodała wzruszający post.

Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! - pisała Małgosia.

Przypomnijmy, że rolniczka wzięła udział w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". To tam poznała swojego obecnego męża Pawła, z którym w 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś tworzą już szczęśliwą rodzinę, która niedługo się powiększy. Na razie nie planują zdradzać płci drugiego dziecka.