"Rolnik szuka żony". Ilona z 6. sezonu wybrała się nad morze z ukochanym. Towarzyszyła im inna bohaterka programu

Natalia jest szczęśliwie zakochana. Ostatni weekend spędzila ze swoim ukochanym nad morzem.

Program "Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Relacje pomiędzy uczestnikami budzą wiele kontrowersji, a wierni widzowie śledzą dalsze losy bohaterów nawet po zakończeniu emisji danego sezonu. Podobnie jest w przypadku Natalii. Kobieta szukała miłości w ostatniej, szóstej edycji show. Co prawda nie rozkochała w sobie rolnika, ale udało jej się związać z innym mężczyzną po zakończeniu zdjęć do "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony". Natalia z 6. sezonu jest zakochana

Widzowie "Rolnik szuka żony" bacznie śledzą dalsze losy Natalii z 6. sezonu. Jakiś czas temu kobieta dała do zrozumienia swoim instagramowym obserwatorom, że jest szczęśliwie zakochana. Pochwaliła się nawet zdjęciem pierścionka, ale szybko zdementowała, jakoby był on zaręczynowy.

Miłość Natalii i jej tajemniczego partnera kwietnie w najlepsze. Ostatnio kobieta po raz kolejny wrzuciła do sieci fotkę ze swoim ukochanym. Wiele wskazuje na to, że podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony" Natalia zaprzyjaźniła się z Iloną. Na profilu Kurzei również pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy nie tylko ją, ale również Natalię ze swoim partnerem.

Gdzie prostota i szczerość, tam kwitnie przyjaźń i radość - dopisała Ilona.
 

Przypomnijmy, że w programie "Rolnik szuka żony" Ilona poznała Adriana, z którym jest związana do dziś. Niestety mężczyzny zabrakło na wspólnym zdjęciu z bohaterkami show. Pod fotką zaroiło się od miłych komentarzy.

Super! Oby tak dalej.
Pięknie!
Tak trzymać - czytamy.

Jak widać, miłość kwitnie!

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały