"Big Brother" znów zaskoczył! Wielkiemu Bratu nie spodobało się zachowanie jednej z uczestniczek, która zakończyła swoją przygodę z programem. Co takiego zrobiła Aleksandra Balawender?
"Big Brother". Aleksandra Balawender wyrzuciła z programu
Podczas środowego streamu na Player.pl, Aleksandra próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów. Sugerowała, że powinno głosować na Kamila, tak, by w programie została jedna z bliźniaczek, Małgorzata. Zasady panujące w Domu Wielkiego Brata są jasne – nie wolno rozmawiać o nominacjach, szeptać, ani namawiać do głosowania na konkretnych uczestników.
W związku z rażącym naruszeniem regulaminu przez Balawender, złamaniem najważniejszego prawa zakazu rozmów o nominacjach i nominowanych, Wielki Brat zdecydował, że uczestniczka w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja ostateczna i nieodwracalna - czytamy w przesłanym materiale prasowym.
Cóż, decyzja Wielkiego Brata jest jak najbardziej uzasadniona. Ciekawe tylko, jak teraz potoczy się najbliższy odcinek na żywo. Myślicie, że któraś z dwóch nominowanych osób odpadnie? O tym przekonamy się już w niedzielę o 20:05 na TVN 7.
Tak Ola Balawender zareagowała na wyrzucenie z "Big Brothera":
CW
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Serowska i Hakiel spodziewają się drugiego dziecka. Dominika dodała zdjęcia, a Marcin komentuje. "Zrobiliśmy to"
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Klaskała z Rubikiem, a teraz narzeka. Po tych słowach Agata się zagotowała!
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę