"Na Wspólnej". Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie z planu, a fani dopytują: Zabiłaś Romę? Jej komentarz... wymowny

Serial "Na Wspólnej" nie przestaje nas zaskakiwać. Ostatnio jednym z głównych wątków są intrygi Romy (Julia Kamińska), która chce zniszczyć życie Marty (Joanna Jabłczyńska). Ostatnie zdjęcie aktorki z planu serialu wzbudziło niemałe zamieszanie.

Najbardziej znienawidzona w "Na Wspólnej" bohaterka? Oj, jest to Roma, czyli postać, w którą wciela się Julia Kamińska. Powodów jest wiele, ale głównie podpadła widzom za sprawą niekończonych się intryg w stosunku do Marty (Joanna Jabłczyńska). Roma, odkąd tylko pojawiła się w życiu Marty, od początku knuje, jak zniszczyć życie Konarskiej i jak zająć jej stanowisko pracy. Czy Marta w końcu powie "stop" i postanowi odegrać się na rywalce? Fani serialu zaczęli snuć takie teorie, a wszystko przez jedno zdjęcie Jabłczyńskiej z planu "Na Wspólnej". 

"Na Wspólnej". Marta zabije Romę? 

Joanna zamieściła na swoim Instagramie selfie, na którym jest rozpłakana. Pozuje na tle radiowozu policyjnego, a jej komentarz świadczy jedynie o tym, że stało się coś poważnego. 

To się porobiło - napisała.
 

Reakcja fanów mogła być tylko jedna. Natychmiast zaczęli zastanawiać się, co takiego się wydarzyło. Większość spekuluje, iż Marta w końcu dopadła Romę.

Zabiłaś Romę? 
Mam nadzieję, że ten radiowóz to po Romę - czytamy.

Co na to aktorka? Otóż pozostawiła jedynie emotikonę rozłożonych rąk... 

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska Instagram

Jedno jest pewne - będzie się działo. Kibicujecie Marcie? 

DH

Więcej o: