"Na Wspólnej". Tragiczny wypadek jednego z bohaterów. Zginie w wypadku, by uratować życie bliskiej osobie

W najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" sprawy nabiorą niespodziewanego obrotu. Jeden z bohaterów zginie w wypadku samochodowym i tym samym uratuje komuś życie.

Przed fanami serialu "Na Wspólnej" sporo emocji. Najbliższe odcinki przyniosą kolejne tragiczne wieści. Joachim, w rolę którego wciela się Michał Jurkowski zginie w wypadku samochodowym. Co najdziwniejsze, to prawdopodobnie nie był przypadek. Bohater obmyślił przerażający plan.

Zobacz także tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety z "Na Wspólnej":

Zobacz wideo

Joachim z "Na Wspólnej" zginie w wypadku samochodowym

Wszystko zacznie się w 2925 odcinku serialu. Joachim dowie się, że nie może zostać dawcą dla swojej siostry Anastazji. Dziewczyna jest poważnie chora i bez przeszczepu nerki nie ma szans na przeżycie. Bohater nie może nim zostać, ponieważ jego jedna nerka będzie o wiele słabsza, co może zagrozić jego zdrowiu. Nie może pogodzić się z tą informacją i przysięga siostrze, że i tak zrobi wszystko, aby ją uratować. Jednak tego co się stanie, nikt nie mógł się spodziewać.

Po wyjściu ze szpitala, Joachim wda się w bójkę z przypadkowymi mężczyznami. Następnie wsiądzie do samochodu i spowoduje wypadek. Lekarzom nie uda się uratować chłopaka, a jego narządy zostaną przekazane do transplantacji. Jak możecie się domyślić - nerka trafi właśnie do siostry bohatera.

Kiedy rodzina dowie się o anonimowym dawcy, będzie starać się skontaktować z Joachimem. Jeszcze nie będą wtedy świadomi, że chłopak niedawno zginął w tragicznym wypadku. Dopiero w trakcie operacji, Tomek, którego gra Krzysztof Chodorowski odbierze telefon od policji.

KB

Więcej o: