"Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety. Jedna w stanie krytycznym trafi do szpitala, druga podetnie sobie żyły

W 2910 odcinku "Na Wspólnej" Ewa doprowadzi do wypadku samochodowego. Jej współpasażerka Elżbieta trafi do szpitala w stanie ciężkim. Czy przeżyje? Tak, ale Ewa postanowi się zabić.
Zobacz wideo

Na fanów serialu "Na Wspólnej" czeka sporo emocji. Już w najbliższym odcinku dojdzie do tragicznego wypadku z udziałem Ewy oraz Elżbiety. Panie wybiorą się na wypad do SPA, który cierpiącej na depresję Ewie zaproponuje Ela. Niestety, skończy się on szybciej niż to planowały. 

"Na Wspólnej". Wypadek Ewy i Elżbiety. Czy kobiety przeżyją? 

Elżbieta domyśla się, że jej teściowa nie czuje się dobrze, więc zechce poprawić jej humor. Idealnym pomysłem okaże się SPA. Panie wsiądą więc do samochodu i wyruszą na krótki urlop. Za kierownicą auta usiądzie Ewa, która podczas jazdy zacznie się dziwnie zachowywać. Zauważy to Elżbieta. 

Ewa, a może się zatrzymamy i skontaktujemy się z Arkiem, co? A może wolisz wrócić do domu? Skontaktuję się z hotelem. Poproszę, żeby umówili nas na inny termin... To żaden problem!  - wyzna z przerażeniem.

Ewa zamiast zwalniać, zacznie gwałtowanie przyśpieszać. W pewnym momencie straci panowanie nad pojazdem. Następnie dojdzie do zderzenia auta z przydrożnym drzewem. 

W wypadku najbardziej poszkodowana zostanie Elżbieta. Natychmiast zostanie przewieziona do szpitala, a jej stan będzie krytyczny. Z rozległym obrzękiem mózgu zostanie wprowadzona w stan śpiączki. Na miejscu zjawią się Igor oraz Ostrowski, którzy zaczną wypytywać Ewę o przyczynę wypadku. Gdy ta wyzna, że nic nie pamięta, Igor oburzy się, że Elżbieta może umrzeć, a jego matka nie potrafi nawet powiedzieć, dlaczego zjechała z drogi.

Po tych słowach Ewa postanowi... się zabić!  Wyrzuty sumienia sprawią, że Hofferowa podetnie sobie żyły. Na szczęście w porę odnajdzie ją Arek, który winą o samobójstwo kobiety obarczy Igora. 

Dodajmy też, że Elżbieta w końcu odzyska przytomność. Od razu zapyta o Ewę, ale Igor nawet nie wspomni jej o próbie samobójczej.

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.