"Love Island Polska". Znamy szczegóły nowego show Polsatu. Zadaniem uczestników jest... randkowanie. Zapowiada się gorąco

Już wkrótce na antenę Polsat trafi "Love Island Polska". Takiego show w polskiej telewizji jeszcze nie było! Właśnie poznaliśmy szczegóły.

Program "Love Island" to niekwestionowany hit wśród programów typu reality-show na świecie. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu. Teraz czas, by "Love Island" zawładnęło polską telewizją. Już wiadomo, że program poprowadzi Karolina Gilon. To właśnie ona  wprowadzi uczestników w świat flirtowania w słonecznej Hiszpanii.

Zobacz wideo

"Love Island Polska". Poznajcie szczegóły!

Do Hiszpanii wylecą single i singielki. Tam zamieszkają w luksusowej willi. Już pierwszego dnia dobiorą się w pary i zacznie się zabawa, czyli randkowanie. Co ciekawe, to my, czyli widzowie, będziemy decydować o dalszych losach uczestników. Ich zadaniem będzie więc nie tylko podbić serce drugiej połówki, ale też i serca telewidzów. 

Uczestnikami "Love Island Polska" są single w wieku od 18 do 35 lat. W domu mieszkać będą bez telefonów czy dostępu do internetu. A kamery będą śledzić ich na każdym kroku. By w programie zostać jak najdłużej, single muszę łączyć się w pary. I nieważne, czy ich celem jest miłość, czy może tylko zwycięstwo. 

Emocje z pewnością będą sięgać zenitu. Już nie możemy doczekać się premiery. Będziecie oglądać? 

DH

Więcej o: