Gwiazda TVN przechodzi do konkurencji? Wiemy, kto poprowadzi nowe show Polsatu "Love Island". Ma świetne ciało, więc bez obaw pokaże się w bikini

W Polsacie wystartuje nowe reality-show dla osób, które szukają miłości. "Love Island" ma być najgorętszym programem w historii telewizji. Wiemy już, że poprowadzi go Karolina Gilon, która do tej pory związana była z TVN-em.
Zobacz wideo

W jesiennej ramówce Polsatu pojawi się nowy format dla osób, które szukają drugiej połówki. "Love Island" reklamowany jest jako "najgorętsze show w historii telewizji", które będzie nieco nawiązywać formułą do "Big Brothera" i "Warsaw Shore". Program stworzony jest dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Wszystko to będzie się działo pod czujnym okiem kamer w luksusowej willi. Wiadomo już, kto zostanie prowadzącym.

"Love Island". Wiemy, kto poprowadzi nowe show Polsatu

Podobno początkowo to Karolina Szostak miała zostać prowadzącą programu. Prezenterka na co dzień związana jest z telewizją Polsat, więc nic dziwnego, że producenci formatu brali pod uwagę gwiazdę ze swojej stacji. Jednak, jak informuje portal Plejada, w roli gospodyni zobaczymy osobę z konkurencji. Karolina Gilon poprowadzi "Love Island", a znając jej temperament i poczucie humoru, na pewno odnajdzie się w takim show. Poza tym ma świetne ciało, więc nie będzie miała problemu, aby pokazać się widzom w skąpym stroju kąpielowym.

 

Karolina Gilon - kim jest?

Karolina Gilon zdobyła dużą popularność dzięki udziałowi w programie "Top model". Uczestniczka cieszyła się sporą sympatią widzów, co dało jej szansę na rozwój kariery i pracę w telewizji. Otrzymała propozycję pracy w stacji TTV, w której została prowadzącą programów "DeFacto" oraz "Druga twarz". 

Jesteście ciekawi, czym zaskoczy nas nowe show Polsatu?

JP