"M jak miłość". Czołowa postać żegna się z serialem. Znany jest powód tej decyzji

Krystian Wieczorek rezygnuje z pracy na planie "M jak miłość"? Najnowsze doniesienia mogą zasmucić fanów hitowej produkcji TVP 2. Według "Show" aktor rzeczywiście odejdzie z "Emki", ale jego powrót nie jest wykluczony.

Krystian Wieczorek w serialu "M jak miłość" wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego. Prawnik związany jest obecnie z Magdą (Anna Mucha), a para planuje ślub. Jednak czy do niego dojdzie? Według magazynu "Show" Krystian Wieczorek wkrótce pożegna się z serialem.

Zobacz wideo

Krystian Wieczorek odchodzi z "M jak miłość". Powrót niewykluczony

"Show" donosi, że Krystian Wieczorek planuje dłuższą przerwę od serialu. Powodem tej decyzji ma być natłok zawodowych obowiązków, a tym samym brak czasu dla rodziny. Dodajmy w tym miejscu, że Krystian prywatnie jest mężem Marii Szafirskiej, którą poznał na planie "M jak miłość". Para wychowuje też roczną córkę. 

Przez natłok obowiązków Krystian musiał ograniczyć obecność w serialu M jak miłość. Planuje krótką przerwę, a potem powrót do teatru - donosi "Show". 

wieczorne party z gwiazdamiwieczorne party z gwiazdami KAPIF.pl

Co więc wydarzy się w życiu Magdy i Andrzeja? Czy staną na ślubnym kobiercu? Na tę chwilę nie ma takich informacji. Nie wiadomo też dokładnie, do kiedy Krystian Wieczorek będzie obecny na planie "M jak miłość". Jedno jest pewne, w ich serialowym życiu będzie się działo. 

Pamiętajcie, że w pierwszy wtorek czerwca emisja ostatniego już odcinka "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą. Będziecie tęsknić za Mostowiakami? 

DH

Więcej o: