"M jak miłość". Ula zbliży się do Janka... na swoim panieńskim. Tuż przed ślubem o wszystkim dowie się Bartek. Postawi jej ultimatum

"M jak miłość". Ula i Bartek jeszcze przed wakacyjną przerwą mają stanąć na ślubnym kobiercu. Nie obędzie się jednak bez dram. Widzowie do samego końca mogą mieć wątpliwości, czy do ślubu rzeczywiście dojdzie.

Wakacyjna przerwa od serialu "M jak miłość" zbliża się już wielkimi krokami. Widzowie nadal zastanawiają się, czy UIa i Bartek wreszcie powiedzą sobie sakramentalne "tak". Dziewczyna od dłuższego czasu ma ku temu spore obawy, ale w końcu będzie musiała podjąć tę decyzję. Jeszcze przed samą ceremonią dojdzie do sporej awantury, oczywiście z udziałem Janka, byłego chłopaka Uli. Bartek w dniu ślubu pozostanie w kościele sam. Czy w ostatniej chwili dotrze do niego Ula? 

Zobacz wideo

"M jak miłość". Ślub Uli i Bartka

Bartek na krótko przed ślubem wytknie Uli, że na panieńskim obściskiwała się z Jankiem. Dziewczyna wówczas skłamie, że przytuliła Janka, bo była pijana. Bartek będzie miał jednak wątpliwości, czy jego narzeczona rzeczywiście go kocha. Postawi wszystko na jedną kartę.

Chcesz wziąć ze mną ten ślub? Jutro będę czekał na Ciebie w kościele, a jeżeli nie mogę cię mieć na wyłączność, nie przychodź - wyzna w rozmowie z Ulą.

Czy Ula pojawi się w kościele? Okazuje się, że na ujęciach z kulis serialu można zobaczyć Janka, który samotnie stoi przed ołtarzem.

M jak miłośćM jak miłość screen tvp

Dla wszystkich fanów "M jak miłość" mamy jednak dobrą wiadomość. Ula pojawi się w kościele dosłownie w ostatniej chwili. Ślubu dojdzie do skutku, a wesele potrwa do białego rana. I właśnie tak zakończy się ostatni odcinek serialu przed wakacyjną przerwą. 

Zaskoczeni? 

DH