"Dance, Dance, Dance". Patricia Kazadi doprowadzona przez jury do łez. Zdobyła się na szczere wyznanie

"Dance, Dance, Dance" zbliża się do końca. Patricia Kazadi zachwyciła jurorów, którzy nie szczędzili pod jej adresem miłych słów. Doprowadzili ją do łez i aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie. W tym tygodniu nikt nie odpadł.

Za nami kolejne zmagania uczestników w programie "Dance, Dance, Dance". Do walki stanęły trzy pary: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Patricia i Victoria Kazadi oraz Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. Odcinek rozpoczął się od solówek każdej z tych osób.

"Dance, Dance, Dance". Patricia Kazadi wybuchła

Jako pierwsza zatańczyła Patricia. Dostała choreografię do utworu Christiny Aguilery "Dirrty". Miała sporo obaw przed występem, gdyż piosenkarka występuje w teledysku w dość skąpym ubraniu. Do tego wiele elementów z choreografii było dla niej zbyt odważnych. Jednak wyszła na scenę i zachwyciła jurorów. Ewa Chodakowska dała jej 10 punktów. Uznała, że Kazadi wreszcie się otworzyła i udowodniła, że wykonuje idealny zawód. Najwyższą notę dostała także od Idy Nowakowskiej. W sumie zebrała 29,5 punktów.

Oceny jurorów mocno ją poruszyły. Już po pierwszych ich miłych słowach popłynęły jej łzy. Patricia przyznała, że ma kompleksy i problem z samoakceptacją, dlatego tak poruszyło ją to, co usłyszała.

Usłyszałam, że jestem wreszcie Patricią z gracją. Nie lubię się rozbierać, wyszłam ze swojej strefy komfortu. Dużo dla mnie znaczy to, że usłyszałam od Idy, że scena to miejsce dla mnie - mówiła zapłakana.

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku fani Patrici wyrazili w komentarzach swoje wsparcie dla niej. Zostawili wiele ciepłych słów. Zapewnili ją, że świetnie wygląda i powinna patrzeć z nadzieją w przyszłość.

'Dance, Dance, Dance''Dance, Dance, Dance' Screen z TVP2/ 'Dance, Dance, Dance'

Za to Victorii nie poszło już tak dobrze, jak jej siostrze. Jurorzy uznali, że czegoś zabrakło. Poprosili ją o to, żeby wreszcie zaryzykowała i zaatakowała. Robert Kupisz ma nadzieję, że zaprezentuje się wreszcie jako pełnowartościowa solistka. Za swój indywidualny występ dostała 27 punktów, a ich wspólny taniec ocenili na 28,5. I to one zajmują pierwsze miejsce w rankingu.

W finale spotkają się wszystkie trzy pary. Ich zmagania zobaczymy w Wielką Niedzielę, 21 kwietnia, o godz. 20:55 na TVP2. Komu kibicujecie?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
"Dance, Dance, Dance". Patricia Kazadi doprowadzona przez jury do łez. Zdobyła się na szczere wyznanie
Zaloguj się
 • Gość: Vvv

  Oceniono 16 razy 16

  Takie pierdoły że szkoda gadać

 • Gość: 887

  Oceniono 16 razy 10

  Nie lubi się rozbierać?Dobre

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Córka handlarza bronią to powinna płakać nad ofiarami biznesu tatusia, a nie nad tym że wszyscy jej tłusty tyłek widzieli.

 • Gość: Im

  Oceniono 17 razy 7

  no o z czego tu wyć , płacze się jak komuś ktoś bliski umiera a nie takie płacze dla podniesienia oglądalności

 • Gość: B

  Oceniono 12 razy 4

  One są żałosne. Cały czas tylko się użalają nad sobą i dostają układy pod siebie.

 • Gość: Yu

  Oceniono 14 razy 4

  Ponoć Chodakowska jest już po rozwodzie. Chłop z koniem nie wyrobił

 • Gość: Kasik

  Oceniono 11 razy 3

  Mam nadzieje że wygra Kasia albo Adam. Pani Kazadi straciła w moich oczach to bardzo roszczeniowa osoba. Nie potrafi przyjąć krytyki. Mam nadzieje ze odpadnie. Szkoda tylko że Marcelina musiała dopaść

 • Gość: Net

  Oceniono 7 razy 3

  Może się mylę, ale dla mnie jest jakaś taka fałszywa źle się to ogląda. Nie wiem może ukrywa jakieś przeżycia i nie chce mówić. Nie znam jej ale oglądając jej zachowanie odnoszę takie wrażenie

 • Gość: Bella

  Oceniono 10 razy 2

  Te obrzydliwe ataki na Patrycję wrócą do tych którzy je piszą Karma zawsze wraca!
  Czy ktoś widział te”fujary”...żałosne Polacy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX