"Szansa na sukces" powraca! Czy ponownie to Wojciech Mann poprowadzi kultowe show TVP?

Czas na wielki powrót "Szansy na sukces". Castingi już ruszyły, lecz czy w roli prowadzącego znów zobaczymy Wojciecha Manna? Wiele wskazuje na to, że nie.

W ostatnim czasie w polskiej telewizji trwa moda na reaktywację formatów sprzed lat. Przypomnijmy, że niedawno stacja TVN postanowiła przywrócić reality-show "Big Brother". Teraz okazuje się, że na podobny ruch zdecydowała się Telewizyjna Dwójka. Do ramówki po siedmiu latach nieobecności powraca "Szansa na sukces"!

"Szansa na sukces" ponownie w TVP2

Program "Szansa na sukces" emitowany od 1993 roku do kwietnia 2012 roku był pierwszym muzycznym talent-show w polskiej telewizji, który swego czasu cieszył się sporą popularnością. To właśnie w "Szansie na sukces" wiele lat temu wystąpiły między innymi Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz czy Joanna Kulig.  

Produkcja postanowiła zakończyć emisję programu w momencie, gdy z roli prowadzącego zrezygnował Wojciech Mann

Uważamy, że bez udziału Wojciecha Manna jako prowadzącego program traci rację bytu. Wszystkie zarejestrowane z nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2 - informowało wtedy kierownictwo TVP2.

Czy teraz Mann zmieni jednak swoją decyzję? Wiele wskazuje na to, że niestety tak się nie stanie. Jak dowiedział się "Fakt", dziennikarz nie poprowadzi "Szansy na sukces", a produkcja na tę chwilę nie znalazła jeszcze osoby, która miałaby go zastąpić. Na oficjalne stanowisko stacji w tej sprawie musimy jednak jeszcze trochę poczekać. 

"Wirtualne Media" donoszą, że "Szansa na sukces" ma pojawić się w wiosennej ramówce TVP2. Premiera planowana jest na marzec lub kwiecień. Castingi ruszają lada chwila i odbędą się w czterech polskich miastach, a będą to: Warszawa (16 lutego), Białystok (17 lutego), Gdańsk (24 lutego) i Katowice (24 lutego).

 

Będziecie oglądać?

DH

Więcej o: