"Rolnik szuka żony". Zagadka rozwiązana. Już wiemy, dlaczego w świątecznym odcinku zabrakło Elżbiety

"Rolnik szuka żony". W świątecznym odcinku zabrakło Elżbiety. Wcześniej media donosiły jednak, że kobieta była obecna w trakcie nagrań. Kandydatka na żonę Jana w końcu postanowiła skomentować całą sytuację. Ma żal do produkcji.

Program "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością. Za nami już V edycja show, która w trakcie swojej emisji wzbudzała niemałe kontrowersje.

Sporo zamieszania wywołał specjalny, bo świąteczny odcinek "Rolnika". Przypomnijmy, że doszło w nim do pewnej wpadki. Okazało się, że Jan, 58-letni rolnik z Brzezin, nie został dopuszczony do głosu. Marta Manowska, prowadząca program, nie zadała mu ani jednego pytania. To zasmuciło widzów, którzy liczyli, że Jan w końcu wypowie się na temat swoich burzliwych relacji z Małgorzatą.

To jednak nie wszystko. Jak donosił pewien czas temu "Super Express", na nagraniach do świątecznego odcinka pojawiły się dwie pozostałe kandydatki na żonę Jana, Maria oraz Elżbieta. Co więcej, media obiegły zdjęcia, na których mogliśmy dostrzec obie panie, dekorujące wraz z Janek choinkę w studiu Telewizji Polskiej. Niestety, produkcja "Rolnika" zdecydowała się usunąć te fragmenty odcinka, na których obecne były Elżbieta oraz Maria.

"ROLNIK SZUKA ŻONY"- ZDJĘCIA ZE ŚWIĄTECZNEGO ODCINKA >>>

"Rolnik szuka żony". Elżbieta zabrała głos w sprawie

Tę kontrowersyjną dla wielu fanów programu kwestię postanowiła skomentować sama zainteresowana, czyli Elżbieta. Pod facebookowym wpisem na profilu programu "Rolnik szuka żony" zamieściła krótki, ale przy tym bardzo jasny komentarz. 

Na nagraniu byłyśmy, ale wczoraj w tv nas niestety zabrakło. Magia tv... - czytamy.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' screen Facebook/Rolnik szuka żony

Jak myślicie, dlaczego produkcja show zdecydowała się na taki ruch? 

DH

Więcej o:
Komentarze (26)
"Rolnik szuka żony". Zagadka rozwiązana! Już wiemy, dlaczego w świątecznym odcinku zabrakło Elżbiety
Zaloguj się
 • bakaliamix

  Oceniono 25 razy 25

  Czuję niesmak po tym świątecznym odcinku. Panie od Jana, które były na nagraniu pominięte i wcale ich nie pokazali. Pan Jan potraktowany, jak powietrze. Bardzo nieładnie ze strony produkcji. Jessyka zaproszona tylko dla szoł, a to szczera dziewczyna i żyje sobie po swojemu i nikomu nic do tego. Reszta osób z ostatniej edycji nie przyjechała, czy nie została zaproszona. Jakiś ten odcinek był nietegez jak dla mnie.

 • Gość: zawiedzionaaam

  Oceniono 23 razy 19

  Szkoda, może ten odcinek miałby wtedy jakiś charakter. Tak był męcząco nudny. Najciekawsze wątki pominięte. Dwie pary pseudoprogramowe czyli Starszy Pan z Mielnika z sąsiadką - co została jego żoną i Piotrek z dziewczyną - matką swojego dziecka ( chyba Kasia ? ) wprowadzone na siłę bo z programem to nie miało nic wspólnego, taki naginanie faktów... Reszta nudy i skasowany watek Małgoni i Jana, a myślę byłoby na co popatrzeć i czego posłuchać. ... NUDY, NUDY !! Czy realizatorzy ego programu zawsze już będą tak zachowawczy ???

 • Gość: koko

  Oceniono 15 razy 13

  Robienie szoł kosztem Dżesiki uważam za tanie. Co innego, gdyby bardziej przyłożyli sie do pokazywania historii rolników, ją zaś pokazali na chwilę, a tak zrobili sobie zabawę kosztem dziewczyny i podbili ogladalność. Zenada, i ta sztuczna Manowska taka dobra i wrażliwa na pokaz, a brała w tym udział....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 12

  Czekałam na komentarz P. JANA ALE POKAZALI Jessike która jak wchodzi do obory oddalać gnoj to ma nałożony makijaż tapety pół tony i paznokcie na 1m wymalowane sztuczny stwór CHOCIAZ TVP DOBRZE WIE ZE KAŻDY SMIEJE SIĘ Z NIEJ to wsadził Jessike w miejsce dziewczyn P.Jana i jeszcze jej msmuske też z tapetą pół tony SMIECHU WARTE Komu to One są potrzebne do oglądania STRASZYDLA!

 • Gość: Margola

  Oceniono 9 razy 7

  Telewizja zdecydowala się na taki ruch że względu na reklamy he he

 • Gość: Basia

  Oceniono 5 razy 5

  Dzika taka jest ma taki sposób bycia,nie jest zazdrosna ani mściwa,nikomu też nie wyrządza krzywdy więc nie rozumiem nabijania się z niej jest jaka jest

 • Gość: babcia

  Oceniono 6 razy 4

  Z początku nie byłam fanką Jessiki, ale teraz widzę, że to najuczciwsza z biorących udział w tym głupawym już programie. Manowska ma już zaklepany nowy program o miłości więc nie przyłożyła się do tego ostatniego odcinka. A Jessikę zaprosiła do wzięcia udziału w swoim nowym "szoł" chyba jako maskotkę do podniesienia oglądalności.

 • Gość: Krystyna

  Oceniono 3 razy 3

  Ja uważam że pan Jan zasłużył Sobie na takie potraktowanie niech poczuje jak to jest jak przed kamerami się ośmiesza kobiety

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX