"Rolnik szuka żony". Fani skrytykowali Małgosię i Pawła z powodu ciąży! "Jeżeli ktoś uważa się za katolika..."

"Rolnik szuka żony". Gosia i Paweł z 4. edycji są już po ślubie. Suknia panny młodej była piękna i podkreślała jej ciążowy brzuszek. Ale znaleźli się internauci, którzy postanowili skrytykować zakochanych.

"Rolnik szuka żony" to program, dzięki któremu niewątpliwie wiele par odnalazło matrymonialne szczęście. Do grona szczęśliwych małżonków właśnie dołączyli Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz. 

Małgosia z "Rolnika" wzięła ślub

Marta Manowska znalazła się wśród zaproszonych na uroczystość gości. Nic dziwnego, w końcu to dzięki jej programowi zakochani się poznali. Dziennikarka nagrała, jak młodzi państwo wychodzą z kościoła i zrobiła im zdjęcie pod ołtarzem.

 

Suknia Małgosi była wspaniała. Rolniczka wybrała bardzo elegancką koronkową kreację. Gors był ciasno dopasowany do jej lekko zaokrąglonych kształtów, a spódnica wspaniale się rozkloszowała. Gosia wyglądała jak księżniczka! Bardzo gratulujemy jej wyboru. Ciążowy brzuszek dodał jej tylko uroku!

Małgosia z "Rolnika" jest w ciąży?

To właśnie pod tą fotografią fani, którzy przegapili informację z pierwszego odcinka najnowszej serii, że Gosia jest ciąży, zaczęli snuć takie domysły.

Coś czuję, że Rolniczka w ciąży....
Szybko szybko ślub, bo brzuszek już widać.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy postanowili skrytykować zakochanych!

Jeżeli ktoś uważa się za katolika i pragnie ślubować przed ołtarzem to powinien zachowywać się tak, jak głosi wiara katolicka. Jeżeli dla kogoś jest to ciemnogród to może się pobrać w urzędzie stanu cywilnego a nie w kościele. Nie zmienia to jednak faktu, że dziecko zawsze jest błogosławieństwem, dlatego życzę im zdrowia i szczęścia i cieszę się, że mimo wszystko ten ślub wzięli...
Do ślubu z brzuchem?

A Wy co o tym myślicie?

My życzymy młodej parze dużo szczęścia!

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>