To Mandaryna?! Nic bardziej mylnego. Ten występ jest dużo lepszy od oryginału

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rusza już dziś. Przed premierą możecie zobaczyć, jak Honorata Skarbek wciela się w postać Mandaryny. Zaśpiewa jej największy przebój.

W sobotę, 8. września, zaczyna się 10. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie zabraknie emocji, a uczestnicy zadbają o to, żeby widzowie przed telewizorem się nieźle bawili.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Postara się także o to Honorata Skarbek. W pierwszym odcinku zaśpiewa przebój Mandaryny "Ev'ry night". Na dołączonym wideo możecie zobaczyć, jak jej to wyszło. Wizualnie wygląda niemal identycznie. A głosowo? Oceńcie sami.

'Twoja Twarz Brzmi Znajomo''Twoja Twarz Brzmi Znajomo' Mat. promocyjny

Oprócz Honoraty Skarbek zobaczymy także Adrianę Kalską, Mateusza Ziółko, Rafała Szatana, Marka Molaka, Katarzynę Maciąg, Michalinę Sosnę oraz Bogumiła "Boogie" Romanowskiego.

Jak oceniacie występ Honoraty Skarbek?

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
To Mandaryna?! Nie. Honorata Skarbek w "TTBZ" zaśpiewała "Ev'ry night". Prawdziwa perełka
Zaloguj się
 • Gość: FanFun

  Oceniono 5 razy 5

  Ale on nie miał być lepszy, nie na tym polega ten program.

 • Gość: Ew

  Oceniono 2 razy 2

  Mandaryna przecież w tamtych latach to było zwierzę sceniczne... Rozumiem że na żywo musiała śpiewać ale mogła bardziej tańczyć, te podnoszenia na koncertach to było mega show

 • mmagi

  0

  Honorata śpiewała a mandaryna była przetworzone przez komputer i śpiewała playbacku,nie udawajcie ze nie wiecie tego, sama to spiewala w Sopocie piosenkę 2+1 płakać się cchciało i uszy bolaly

 • Gość: Melo

  0

  A co za uszczypliwosc płotku do naszej owocowe królowej?

 • Gość: ijo

  Oceniono 5 razy -1

  Jubileuszowa edycja zapowiada się ciekawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX