"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali, kogo zabiorą do domu. Awantura podczas eliminacji: Chce wychowywać cudze dzieci!

"Rolnik szuka żony". Rolnicy w tym odcinku wybrali, kogo zaproszą na kolejne dni do swoich gospodarstw. To nie były łatwe decyzje ani dla nich, ani dla potencjalnych kandydatek na żonę.

"Rolnik szuka żony"  po opolskiej przerwie wrócił, by znów widzów chwytać za serce. Ostatni odcinek była pełen emocji i wzruszeń. Rolnicy musieli zdecydować się, kogo zabiorą do swoich domów. Aby pomóc sobie w wyborze, każdy z uczestników przygotował specjalną randkę-wyzwanie.

Zbyszek

Łowienie ryb wymaga dużo cierpliwości, a jednocześnie zajęcie to sprzyja rozmowom. Dlatego Zbyszek zaprosił panie nad jezioro na wędkowanie.

Chciałbym taką dziewczynę, co by mnie trochę do ludzi wyciągnęła. Chciałbym, żeby ktoś czasem za mnie decyzję podjął i żebym mógł się temu poddać -wyznał szczerze Zbyszek.

Która z pań okaże się dla Zbyszka podporą i wsparciem? Jego zdaniem albo Ewa, albo Iwona. To one pojadą do jego gospodarstwa.

Karol

Zorganizował konkurencję florystyczną dla swoich adoratorek. Miały ułożyć bukiet i pokazać mu w ten sposób swoją wrażliwą stronę. Wydaje się, że najlepiej wypadła Justyna, choć wcale nie o kwiaty chodziło...

Czuję, że coś z tego będzie. Mój tata też to czuje. Zapytałam, czy będzie mnie do ołtarza prowadził. On powiedział, że tak - mówiła Justyna.
Ja nie pamiętam, jakie ona te kwiaty układała, kompozycje... -wyznał skołowany Karol.

Magda nie umiała pogodzić się z porażkąMagda nie umiała pogodzić się z porażką Screen z TVP

Ostatecznie Karol wybrał Sarę, Justynę i Anię. Odrzucił natomiast m.in. Magdalenę, która znienacka wyładowała swoją frustrację. Bardzo skrytykowała konkurentkę - Annę, bo ma dziecko z innego związku. Jej zdaniem powinna to od razu napisać w liście, a nie wyznać dopiero podczas osobistego spotkania. Największym błędem, zdaniem Małgorzaty, był jednak fakt, że Karolowi syn Anny nie przeszkadzał.

Skoro chce się tak bawić i wychowywać cudze dzieci... Mówi, że ma wartości katolickie, a teraz robi co innego - mówiła wściekła.

Piotr

Piotr uznał, że w wyborze kandydatki pomoże mu konkurencja modowa. Dziewczyny miały wybrać dla niego zestaw ubrań, okazało się jednak, że to zadanie rozbudziło w adoratorkach rolnika najczarniejsze emocje.

Chciała zwrócić na siebie uwagę Piotra za wszelką cenę, a to nie jest tak. To tak nie działa - burzyła się Monika.

Czarną owcą w grupie została Emila, która mówiła o sobie, że "jest najładniejsza".

My z Emilką różnimy się. Ja mam swoją godność, ja muszę być zdobywana - narzekała na Emilię inna potencjalna narzeczona Piotra.

Piotr wybrał trzy dziewczyny (w tym znienawidzoną przez resztę Emilię), jednak w ich gronie zabrakło Moniki, która bardzo liczyła na zaproszenie do jego gospodarstwa. Źle zniosła porażkę.

To jest dla lansu, a nie żeby przeprowadzić się na wieś i założyć rodzinę. Mówił, że szuka mądrej kobiety, to raczej nie takie wybrał - mówiła ze łzami w oczach Monika.

Piotr z Moniką, Kasią i EmiliąPiotr z Moniką, Kasią i Emilią Screen z Facebook.com/rolnikszukazony/

Małgorzata

Małgorzata uznała, że lepiej pozna swoich kandydatów przy puszczaniu baniek. Nie myliła się. Mamy pewność, że jeden kandydat vel. "ciasteczko" bardzo wpadł jej w oko. I vice versa!

Jak stoję przy niej, to nie wiem, co powiedzieć. Chyba się zadurzyłem. Czuję jakieś ciepło, jak na nią spoglądam  - mówił lekko zaczerwieniony Paweł

U Małgorzaty, oprócz Pawła-Ciasteczka, zamieszkają także Dawid oraz drugi Paweł.

Paweł, Małgorzata, Dawid i PawełPaweł, Małgorzata, Dawid i Paweł Screen z Facebook.com/rolnikszukazony

Mikołaj

Mikołaj uznał, że pozna panie od innej strony przy pracy kreatywnej. Ponieważ wino to jego pasja, kandydatki na żonę miały zaprojektować etykietkę na butelkę.

Musiałbym cię trochę dokształcić, ale też od ciebie bym się czegoś pouczył, jakichś przyjemności - flirtował Mikołaj.

Wydawało się, że Mikołajowi najtrudniej przyjdzie wybór trzech najbardziej ulubionych pań, bo zachwycał się każdą. Ostatecznie jednak wybrał Teresę, Renatę, Janinę.

Teresa, Renata, Mikołaj i JaninaTeresa, Renata, Mikołaj i Janina Screen z Facebook.com/rolnikszukazony

ZI

Co sądzisz o zachowaniu Magdy
Więcej o:
Komentarze (24)
"Rolnik szuka żony". Rolnicy wybrali, kogo zabiorą do domu. Awantura podczas eliminacji: Chce wychowywać cudze dzieci
Zaloguj się
 • Gość: ga-wronka

  Oceniono 30 razy 30

  Pierwsze wrażenia potrafią być mylące. Karol wbrew pozorom okazał się rozsądnym facetem. Natomiast Piotr,pozornie poważny i poukładany wybiera laski jak napalony nastolatek . Odbiera to ktos podobnie jak ja?

 • Gość: Dery

  Oceniono 22 razy 22

  Piotr wybrał doskonale-będzie miał to,na co zasługuje.Wyłącznie WYGLĄD się dla niego liczy..Emilka i Kasia-puste malowanki lansiarki

 • Gość: Gocha

  Oceniono 20 razy 20

  Ten Piotr to wybral ale straszne lampucery, na twarzach chyba z kilo tapety, ciekawe czy pokaza mu sie bez makijazu. I wogole jak na swoje lata to staro wygladaja. Straszna porazka.

 • Gość: ga-wronka

  Oceniono 11 razy 11

  Masakra. Potwierdza sie stereotyp o facetach. Piotr przy wyborze nie kierował sie rozsądkiem. Jak przejrzy na oczy,baaardzo sie rozczaruje. Zbyszek i jego dama lubiaca zagraniczne wojaże tez pasuja do siebie jak piesc do nosa... Karol okazał sie fajnym facetem, choc jego Justyna troche przerażająca jest. Ale może pozory mylą, trzymam za nich kciuki. Natomiast emeryt erotoman,który otwarcie mówi "ze mu się cos chce "😊 cóż,w poprzedniej edycji to się sprzedalo,wiec taka osoba być musi,oglądalność przede wszystkim

 • Gość: otton

  Oceniono 20 razy 10

  Justyna to nawiedzona kobieta, fanatyczka religijna, a takie kobiety są w jakimś stopniu niezrównoważone. Jest w niej coś niepokojącego, w jej mowie, sposobie poruszania, w całej postaci. Ma parcie na wyjscie za mąż, a karolk jest tak naiwny, że nie widzi, ze kobieta nie jest w pełni normalna.

 • Gość: aja

  Oceniono 14 razy 10

  kandydatki przed zaistnieniem w programie powinny przejśc badania psychiatryczne, pare by odpadło

 • Gość: luisssa

  Oceniono 10 razy 10

  Ten stary Mikołaj ma pofarbowane włosy na kolor bakłażan... litości!

 • Gość: kika

  Oceniono 12 razy 10

  Desperatki. Zero godności.

 • Aleksandra Krupska

  Oceniono 8 razy 8

  Pani Emilio robi Pani wszystko aby pokazać się w bardzo złym świetle.takie kobiety które myślą ,że w ten sposób zdobędą faceta zwykle są jednorazowym incydentem.Szybki seks za rogiem nie jest gwarancją sukcesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX