Kuba Wojewódzki ostro o Karolinie Korwin Piotrowskiej atakującej Michała Żebrowskiego. Mamy jej komentarz. Jeszcze mocniejszy

Karolina Korwin Piotrowska nie wierzy w wyjaśnienia Kuby Wojewódzkiego, który broni Michała Żebrowskiego i uważa, że showman nienawidzi jej.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia ze szpitalnego łóżka, które pokazał na Facebooku Michał Żebrowski . Karolina Korwin Piotrowska zarzuciła mu, że to "głupi lans" i "apetyt na lajki". Kuba Wojewódzki ostro zaatakował dziennikarkę pisząc m.in., że ta "nie wie, albo udaje że nie wie, że często takie zdjęcie to jedyna metodą, aby poradzić sobie z tak zwanymi paparazzi".

Karolina Korwin Piotrowska jednak nie dała się przekonać.

Znam osoby, które są chore, nikt nie robi show ze swojego cierpienia. Zresztą, jak napisałam w "Grazii", można to było pokazać innym zdjęciem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Dziennikarka jest bardzo aktywna na Facebooku, jednak w tym przypadku zdecydowała, że nie napisze tam komentarza do afery.

Po co mam to robić? Kuba Wojewódzki nienawidzi mnie od lat, pokazał to po raz kolejny, ja go nie nienawidzę mimo wszystko, ale to pewnie rodzaj sportu, który sprawia mu przyjemność, bardzo mu współczuję.

A oto pełny wpis Kuby Wojewódzkiego:

Wpis Kuby WojewódzkiegoWpis Kuby Wojewódzkiego Facebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN Facebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN

Wzajemna niechęć (to łagodne określenie) Kuby Wojewódzkiego i Karoliny Korwin Piotrowskiej ma już sporą historię. Jednym z jej odsłon była recenzja wywiadu Kuby Wojewódzkiego dla "Newsweeka", której dokonała Karolina Korwin Piotrowska.

Przeczytałam wywiad KW W Newsweeku i jest mega beznadziejny, zalany womitem pustosłowia i onanizmem, dramatycznie nudny i chyba lepiej ciszej nad tą trumną, po co ten dym?  Powinien podziękować Lisowi, że z takiej kupy okładkę zrobił, bo to wstyd. Aż mi gorączka skoczyła - napisała wtedy.

alex

Aplikacja Plotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.