Mamy zdjęcia Sary Mannei z planu nowego show! "Każde potknięcie ją peszy, ale..."

Celebrytka kręci już pierwsze odcinki programu.

Jesienią Sara Mannei będzie miała szansę powalczyć o sympatię widzów jako prowadząca nowego programu o zakupach.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że stacja Polsat Cafe zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty nowego programu poświęconego zakupom. W każdym odcinku show rywalizować ze sobą będą cztery kobiety. Za pieniądze otrzymane od produkcji programu uczestniczki będą musiały przygotować konkretne stylizacje, które później oceni jury i one same nawzajem. Gospodynią popularnego za granicą show "Shopping Queen" będzie właśnie  Sara Mannei .

Jest piękna, naturalna i swobodna. Kamera ją kocha! Doradza uczestniczkom, jest miła dla obsługi na planie, ekipy realizacyjnej i pracowników centrum. To jej debiut, więc każde potknięcie przed kamerą bardzo ją peszy, ale wszyscy bardzo chcą jej pomóc. Mówią, żeby się nie denerwowała i pomagają w walce z tremą - powiedziała nam osoba z produkcji show, które ostatnio gościło w centrum handlowym w Łodzi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU >>

Mannei pochwaliła się już także na swoim Instagramie zdjęciami z planu. Widać na nich, że żona Artura Boruca świetnie się bawi w pracy.

Jak widać, zabawa jest przednia #shoppingqueen #poland #tv #show #host #inaction #lol #sinbymannei - podpisała fotografię Mannei.

Screen z Instagram.com/sinbymannei_com

al

Więcej o: