Czym zajmują się polskie WAGs? Leżą i pachną? "Chodzimy do restauracji, na zakupy, do kosmetyczki"

WAGs, czyli wives and girlfriends - tak mówi się na świecie o kobietach piłkarzy. Biało-czerwoni mają szczęście, w końcu Polki są najpiękniejsze na świecie. A co jest w nich poza niezaprzeczalną urodą? Leżą i pachną, zajmują się domem, pracują? Sprawdźcie, co robią  kobiety polskich piłkarzy.
Ola Chlebicka Ola Chlebicka CKM

Aleksandra Chlebicka

Ola to narzeczona Kuby Koseckiego, piłkarza warszawskiej Legii. Para jest ze sobą już 3 lata, a na ślubnym kobiercu planują stanąć w czerwcu 2014 roku. Chlebicka bardzo ubolewa nad tym, jak mówi się o polskich WAG's.

Bolą mnie te stereotypy, bo uważam, że są nieadekwatne do mojej osoby - powiedziała w rozmowie z "DD TVN".

Aleksandra ChlebickaFacebook.com

Ola bez oporów opowiadała o operacjach plastycznych zafundowanych przez narzeczonego.

Jakieś tam zabiegi robiłam, nie będę tego ukrywać. Mam powiększony biust. Miałam też powiększone usta, ale źle się z tym czułam, więc zrobiłam zabieg odwrotny, czyli podałam preparat, który te usta zmniejszał. Bardzo się z tego powodu cieszę - mówiła Chlebicka w "DD TVN".

Sam Kuba nie widzi w tym nic złego. Ola ma być piękna i dbać o niego, on jest panem domu i utrzymuje "rodzinę".

Ja zarabiam, ciężko pracuję, a Ola ma zadbać, żeby mi było jak najlepiej - powiedział.

Aleksandra ChlebickaFacebook.com

Chlebicka zapewnia, że jej grafik jest wypełniony po brzegi i jest potwornie zajęta. A co robi całymi dniami?

Ćwiczę sobie w domu. Bardzo często wychodzimy z Kubą do różnych restauracji albo robię typowo babskie rzeczy - wypad do kosmetyczki, zakupy... Studiuję dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i z tym wiążę swoją przyszłość prawdopodobnie.

Aleksandra ChlebickaFacebook.com

Uwielbia też dbać o siebie i wykorzystuje każdą okazję by pójść do makijażystki czy fryzjera.

Zawsze, zanim pójdę na mecz Kuby, jadę do kosmetyczki, która robi mnie na bóstwo. Zresztą nie tylko na mecze się maluję, również jak mam jakieś wyjścia ze znajomymi, kolacje, imprezy. Myślę, że każda okazja jest dobra, żeby się profesjonalnie umalować i uczesać.

Aleksandra ChlebickaKapif

 

Natalia Czubaj Natalia Czubaj Facebook.com

Natalia Czubaj

Czubaj jest dziewczyną Macieja Rybusa. Para jest już ze sobą od 4 lat. Natalia również nie uważa, że nic nie robi.

No domyślam się, jaki jest stereotyp. Że nic nie robimy, siedzimy, pachniemy, leżymy i generalnie mamy życie usłane różami. Prawda jest taka, że nie spotkałam się ze stereotypem, a wszystkie dziewczyny, jakie znam, są fantastyczne - powiedziała w rozmowie z "DD TVN".

Natalia CzubajFacebook.com

Czubaj, tak jak Chlebicka, jest piękna i perfekcyjnie "zrobiona". Makijaż, ciuchy, fryzura - wszystko jest idealne.

Lubimy o siebie zadać. Każda kobieta chce dobrze wyglądać i fajnie reprezentować mężczyznę. My o siebie dbamy i staramy się przede wszystkim zachować naturalność.

Natalia CzubajFacebopok.com

Natalia nie "leży i pachnie". Przynajmniej ona sama tak uważa.

Rok temu skończyłam kosmetologię. Teraz planuję dokończyć charakteryzację i stylizację, bo interesuję się tym i chciałabym dalej edukować się w tym kierunku. W przyszłości chciałabym mieć swój salon, takie mini SPA. Wypełnia mnie to. Ostatnio założyłam swój fanpage i przymierzam się do bloga. Odzywa się już do mnie parę firm, żebym zrobiła sesję z ich ciuchami.

Natalia CzubajFacebook.com

Natalia CzubajFacebook.com

Co ciekawe, Czubaj jest, jak sama mówi, osobą bardzo wierzącą w Boga. Tak bardzo, że na ręce wytatuowała sobie różaniec.

Tatjana Batinić Tatjana Batinić Facebook.com

Tatjana Batinić

Urocza blondynka jest byłą miss Austrii. Od kilku lat jest jedną z ulubionych bohaterek niemieckich i austriackich tabloidów. Najpierw głośno było o jej związku z Chorwatem Ivanem Rakiticiem, który obecnie występuje w FC Sevilla, a potem z naszym Sebastianem Boenischem.

Tatjana BatinićFacebook.com

Boenisch oświadczył się swojej partnerce na Majorce. Para pobrała się w tym roku, a Tatjana przyjęła nazwisko męża. 28-letnia miss pracowała jako modelka, ale obecnie coraz rzadziej bierze udział w sesjach i okazach. Prowadzi dom i dba o męża, który podobno przytył od jej kuchni prawie 10 kg...

Tatjana BatinićFacebook.com

Sara Mannei Sara Mannei Instargram.com

Sara Mannei

Artur Boruc i Sara Mannei są ze sobą już od pięciu lat. Reprezentant Polski i zawodnik Southampton zostawił dla niej w 2008 roku żonę i kilkumiesięcznego synka Aleksandra. Para zaręczyła się dwa lata później. W 2010 roku urodziła się też córka pary, Amelia. Dziewczynka podrosła już nieco, więc jej mama postanowiła zająć się swoją nową pasją - modą. Sara została szafiarką.

Sara ManneiInstagram.com

Sara ManneiInstagram.com

Swoje stylizacje pokazuje na Instagramie oraz na własnej stronie internetowej Sinbymannei.com. Narzeczona Boruca chwali się designerskimi butami i torebkami, a także mnogością drogich ciuchów. Świeżo upieczona szafiarka nie musi sobie jednak zaprzątać głowy cenami. Za większość płaci bogaty narzeczony.

Ta zachwycająca kamizelka z futra lisa i trampki Celine to prezenty od mojego misiaczka. Dziękuję ci bardzo, znasz mnie najlepiej - napisała pod fotką.

Sara ManneiInstagram.com

Dominika Grosicka Dominika Grosicka Facebook.com

Dominika Grosicka

Dominika mieszka razem z mężem w Turcji, gdzie Kamil gra w Sivasspor. Para wzięła ślub w październiku 2011 roku. Razem wychowują dwójkę dzieci - Marcela i Maję. Piękna Dominika pracowała jako modelka, ale teraz skupia się na wychowaniu dzieci.

Dominika GrosickaFacebook.com

Dominika GrosickaFacebook.com

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Kapif

Anna Lewandowska

Jest żoną jednego z najlepszych polskich piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. Mogłaby dzięki temu nic nie robić, a ona kolejny raz z rzędu została mistrzynią Polski w karate tradycyjnym, zaczęła prowadzić bloga o zdrowym stylu życia i sama organizuje szkolenia z zakresu dietetyki i treningu. Pisze felietony do "Gali" i coraz częściej pokazuje się na polskich salonach. Nawiązuje przy tym bardzo ciekawe znajomości, m.in. z Natalią Siwiec, Joanną Przetakiewicz i Edytą Pazurą. Zapowiada jednak, że nie ma zamiaru być celebrytką.

Ja się chcę roz­wi­jać. Nigdy nie mia­łam za­mia­ru wi­sieć na Ro­ber­cie, ani tym bar­dziej się na nim pro­mo­wać. (...) Mam swoją ka­rie­rę spor­to­wą, ostat­nio bloga i sama cięż­ko pra­cu­ję na swoje suk­ce­sy. Bez obaw. Nie będę ce­le­bryt­ką, bo nie mam ta­kich am­bi­cji. Poza tym zwy­czaj­nie nie mam na to czasu - po­wie­dzia­ła w rozmowie z "Galą".

Anna Lewandowska, Natalia SiwiecKapif

Anna Lewandowska, Joanna PrzetakiewiczKapif

Ich ślub był towarzyskim wydarzeniem roku. Zapłacili za niego aż 250 000 złotych!

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiKapif

Jej blog "Healthy plan by Ann" z dnia na dzień gromadzi coraz więcej czytelników. Lewandowska doradza paniom jak dbać o ciało, utrzymać jej w formie i jak zdrowo się odżywiać.

Anna LewandowskaFacebook.com

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiKapif

Ewa i Łukasz Piszczek Ewa i Łukasz Piszczek EastNews

Ewa Piszczek

Ewa Piszczek jest żoną Łukasza i miłością zawodnika jeszcze z czasów szkolnych. Para jest małżeństwem od czerwca 2009 roku. Dzisiaj mieszkają razem pod Dortmundem, gdzie wiodą wygodne i dostatnie życie. Żona piłkarza zajmuje się wychowaniem małej córeczki, Sary.

Ewa Piszczek, Łukasz PiszczekIMAGO SPORTFOTODIENST/EAST NEWS/imago sportfotodienst

Paulina Komorowska, Marcin Komorowski. Paulina Komorowska, Marcin Komorowski. Facebook.com

Paulina Komorowska

Paulina, żona Marcina Komorowskiego, piłkarza Tierieka Grozny i reprezentanta Polski, to kolejna kobieta w niniejszym zestawieniu, która wymyka się stereotypowi. Skończyła studia, była instruktorką tańca, modelką, ma pracę, własne pasje i jest mamą małej Kalinki. Jednak żeby wyjechać z mężem do Czeczenii, musiała porzucić dotychczasowe życie.

Czeczenia jednak trochę elektryzuje - przyznała Paulina Komorowska w wywiadzie dla portalu Atakuj.com. - Ja za Marcinem zawsze pojadę, bo nie wyobrażam sobie bycia rodziną na odległość. Jasne więc było dla mnie, że jedziemy. Najgorszy nie był jednak fakt, że to Czeczenia, bo Marcin kontaktował się z Piotrem Polczakiem i trochę się dowiedział. Najgorsze było to, że będziemy daleko od rodziny, ponadto wyjazd łączył się z przymusem rezygnacji z pracy, która jest dla mnie bardzo ważna w życiu. To dla mnie samorealizacja i niezależność, dlatego to było najtrudniejsze.

Paulina Komorowska, Marcin KomorowskiFacebook.com

Rodzina mieszka obecnie w Kisłowodzku na Kaukazie, w zwykłym bloku.

To ładna miejscowość, uzdrowiskowa - zachwala aktualne miejsce pobytu Paulina. - Jest wiele sanatoriów, hoteli. Piękny deptak, ogromny park, a także park wodny. Wszędzie jest masa turystów - mówi, ale zaraz dodaje:
Drażni mnie to, jak wyglądają  kamienice i budynki. Jest dość obskurnie i brudno.

Paulina Komorowska rozumie konieczność wyjazdu do odległej Czeczenii, jednak nie zamierza rezygnować z własnych ambicji.

Jeżeli po zakończeniu kontraktu Marcina wrócimy do Polski, to planuję powrót do zespołu. Jestem w stałym kontakcie z Młodzieżowym Domem Kultury, w którym jestem nauczycielem i staram się uzyskiwać kolejne stopnie awansu zawodowego. Mam więc nadzieję, że wrócę i będę prężnie działać i wyjdzie wszystko tak, jak sobie zaplanowałam.

Paulina Komorowska, Marcin KomorowskiFacebook.com

Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając. Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając. Facebook.com

Edyta Zając

Edyta Zając to była dziewczyna Kuby Wesołowskiego. Piękna modelka jednak rozstała się z przystojnym aktorem i przeniosła swoje uczucie na gwiazdę zespołu Legia Warszawa, Jakuba Rzeźniczaka.

Edyta Zając, Jakub RzeźniczakKapif

Edyta Zając z powodzeniem rozwija swoją karierę jako modelka, jednak zawsze znajdzie czas, żeby dopingować swojego chłopaka na boisku.

Edyta Zając, Jakub RzeźniczakFacebook.com

Więcej o: