Afera o tę samą sukienkę u Wieniawy, zarzucanie braku szacunku u Krupy. Te osoby z show biznesu publicznie prały brudy

O wielu konfliktach polskich gwiazd i celebrytów mówi się jedynie w kontekście podejrzeń, jednak jak zaraz zobaczycie, zdarza się, że niektórzy nie wytrzymują i wyrażają swoją niechęć wobec kolegów i koleżanek z branży także publicznie. Ostatnio było głośno na temat tych zgrzytów.
Bartek Kasprzykowski, Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka Bartek Kasprzykowski, Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka ONS

Piotr Gąsowski i Bartek Kasprzykowski

Występ Tamary Arciuch w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był głośno komentowany przez kolegów z branży. A wszystko przez ocenę jednej z jurorek, Katarzyny Skrzyneckiej. Niska nota nie spodobała się mężowi aktorki, który od razu stanął w obronie żony. Bartek Kasprzykowski powiedział wprost, że produkcja powinna zastanowić się nad wymianą składu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", dając tym samym do zrozumienia, że Skrzynecka się nie sprawdza. Do całej sprawy odniósł się Piotr Gąsowski, który stwierdził, że kolega się zagalopował i zwyczajnie nie powinien atakować znajomej publicznie. Podobno jednak przeprosił, jednak wydaje się, że dystans w relacji obu panów pozostanie już na zawsze.

Karolina Pisarek, Joanna Krupa Karolina Pisarek, Joanna Krupa Kapif

Joanna Krupa i Karolina Pisarek

Joanna Krupa długo współpracowała z Małgorzatą Leitner, jednak ponad trzy lata temu ich drogi rozeszły się w atmosferze skandalu. Była menadżerka modelki jest obecnie agentką Karoliny Pisarek, o której niedawno ostro wypowiedziała się Krupa. Tuż po finale "Top model" przyznała, że Pisarek, która współprowadzi program, wywyższała się na planie. Zarzucała Karolinie wyniosłość, a ona jej publiczne pranie brudów. 

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek X-News, Instagram.com/ m_rozenek

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek

Małgorzatę Rozenek i Kingę Rusin miał miejsce już jakiś czas temu. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy "Perfekcyjna" została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją za to Joanna Krupa, a następnie Rusin. Poszło o to, że kosmetyki są testowane na zwierzętach. Małgorzata odniosła się do tego w jednym z wywiadów i wbiła szpilę dziennikarce oraz jej marce Pat&Rub.

Joanna Opozda, Julia Wieniawa Joanna Opozda, Julia Wieniawa East News

Julia Wieniawa i Joanna Opozda

Antek Królikowski zanim rozstał się i powrócił do Joanny Opozdy, obserwował (i my też) zatarcia między nią a byłą dziewczyną, Julią Wieniawą. Latem doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy aktorkami. Zaczęła Julka, która wytknęła aktualnej partnerce swojego byłego chłopaka, że na ściankę wybrała taką samą sukienkę, jaką wcześniej ta miała na sobie. Asia nie pozostała jej dłużna i powiedziała, że ma nadzieję zainspirować ją do dalszej edukacji.

Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się "aktorką" - powiedziała wówczas Joanna.
Marian Lichtman, Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk Marian Lichtman, Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk East News

Marian Lichtman i Andrzej Kosmala

Na uroczystości pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka pojawił się m.in. jego menedżer Andrzej Kosmala oraz przyjaciel z zespołu Trubadurzy - Marian Lichtman, który w mocnych słowach został wyproszony z ceremonii przez Ewę Krawczyk. Wdowa zarzuciła mu, że próbuje lansować się na śmierci jej męża, udzielając licznych wywiadów. Sprawę nagłośnił Kosmala, którzy zdradził, że Lichtman miał przepychać się także do zdjęć przy trumnie, jednak - jak tłumaczył - w rzeczywistości chciał jedynie przepuścić syna Krawczyka.

Danuta Martyniuk, Daniel Martyniuk i Ewelina Danuta Martyniuk, Daniel Martyniuk i Ewelina Kapif/Facebook/Daniel Martyniuk

Rodzina Martyniuków i Ewelina Golczyńska

Rodzinne perypetie klanu Martyników to dobry temat na telenowelę. O ile na początku to Zenek był w centrum zainteresowania mediów, tak od kiedy wybuchła pierwsza afera wokół syna Daniela i jego partnerki, większość uwagi skupiła się na problemach młodego małżeństwa. Były oskarżenia o przemoc, brak umiejętności kulinarnych, huczny ślub i jeszcze głośniejszy rozwód. Trwające niespełna dwa lata małżeństwo dobiegło końca 21 września 2020 roku. Podczas rozprawy w białostockim sądzie Danielowi towarzyszyła mama, która niejednokrotnie publicznie broniła syna i sugerowała, że Ewelinie zależało wyłącznie na rodzinnym majątku Martyniuków.