Karolina Kurkova nie ma pępka, a Ashton Kutcher ma zrośnięte palce u stóp. Inne gwiazdy też mogą was zaskoczyć

Wiele gwiazd wyróżnia się na tle innych nie tylko talentem, ale również nietypowymi defektami na ciele. Ashton Kutcher w jednym z programów telewizyjnych pokazał swoje zrośnięte palce u stóp. Sprawdziliśmy dla was kilka faktów o gwiazdach, o których mogliście nie mieć zielonego pojęcia.
Karolina Kurková Karolina Kurková Bulls

Karolina Kurková

Karolina Kurková nie ma pępka. Modelka w dzieciństwie przeszła operację, która nie do końca się udała, stąd taki efekt. 

Hrithik Roshan Hrithik Roshan Bulls

Hrithik Roshan

Hriyhik Roshan jest indyjskim aktorem, który w prawej dłoni ma dwa kciuki w miejscu jednego. Urodził się chory na skoliozę, a lekarze twierdzili, że w przyszłości będzie miał problemy z aktywnością fizyczną. Kiedyś swoje kciuki uważał za słabość, jednak po latach uznał je za znak. Aktor jest z nich dumny.

Elvis Presley Elvis Presley Instagram/elvispresley

Elvis Presley

Mało kto wie, że Elvis Presley był tak naprawdę blondynem. Osobisty fryzjer króla rock and rolla farbował mu włosy co trzy tygodnie, aby były czarne i lśniące.

Harry Styles jest nosicielem czterech sutków. Jeden z nich wygląda jak pieprzyk, ale drugi wygląda jak miniaturowa wersja normalnego! Harry Styles jest nosicielem czterech sutków. Jeden z nich wygląda jak pieprzyk, ale drugi wygląda jak miniaturowa wersja normalnego! Eastnews

Harry Styles

Harry Styles ma cztery sutki. Początkowo mało kto w to wierzył. Fani twierdzili, że te dwa ponadprogramowe są pieprzykami. Wszelkie wątpliwości rozwiał sam zainteresowany w jednym z wywiadów w 2017 roku.

Ashton Kutcher Ashton Kutcher PRN / PRPhotos.com / PRN / PRPhotos.com

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher ma syndaktylię, czyli zrośnięte palce u stóp. Aktor pochwalił się tym nawet podczas wywiadu u Jonathana Rossa.

Ashton Kutcher
Screen z Youtube.com

Matthew Perry może się pochwalić krótszym środkowym palcem. Jego końcówkę stracił w przykrym wypadku, gdy podczas pobytu w żłobku przytrzaśnięto mu dłoń. Czyżby to to stało się inspiracją dla twórców serialu Matthew Perry może się pochwalić krótszym środkowym palcem. Jego końcówkę stracił w przykrym wypadku, gdy podczas pobytu w żłobku przytrzaśnięto mu dłoń. Czyżby to to stało się inspiracją dla twórców serialu "Przyjaciele", w którym grany przez Perry'ego Chandler stracił kawałek palca w równie niefortunnym wypadku? Bulls

Matthew Perry

Matthew Perry nie ma części środkowego palca, a to za sprawą wypadku z czasów dzieciństwa. Gdy aktor był w żłobku przytrzasnął palec w drzwiach. 

New York, February 1st 2011, MATTHEW PERRY is all smiles while making an appearance at the Late Show in Manhattan, NYC.
Bulls

Meghan Fox na AMA 2020 Meghan Fox na AMA 2020 East News

Meghan Fox

Meghan Fox cierpi nabrachydaktylię typu D BDD, czyli krótkopalczastość kciuków.

Meghan Fox
Bulls