Gwiazdy, których nie podejrzewano o operacje plastyczne i poprawianie urody. Mają jednak dużo na sumieniu

O tym, że zabiegom medycyny estetycznej poddały się między innymi siostry Kardashian czy (z naszego rodzimego show-biznesu) Natalia Siwiec, wie niemal każdy. Niektóre gwiazdy mówią o tym otwarcie, inne poprawiają urodę w tajemnicy. Czujne oko eksperta jest jednak w stanie zauważyć każdą najmniejszą ingerencję chirurga plastycznego. Lek. dent. Anna Adamczyk na swoim oficjalnym profilu na Instagramie (Lekarka w wielkim mieście) pokazała, którzy celebryci zdecydowali się na zmianę rysów twarzy. Będziecie zdziwieni!
Kate Middleton Kate Middleton screen Youtube

Księżna Kate

Chyba nikt nie spodziewał się, że w ręce chirurgów plastycznych oddała się nawet księżna Kate. Według polskiej lekarki Middleton ma za sobą przygodę z botoxem. 

Na zdjęciu widzicie jak księżna Kate, która dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej na kurze łapki, lwią zmarszczkę oraz czoło odzyskała młodszy wygląd - czytamy na profilu lek. dent. Anny Adamczyk. 
Ryan Reynolds Ryan Reynolds screen Youtube

Ryan Reynolds

Efektom zabiegów upiększających ulegają również mężczyźni. Przykładem umiarkowanego stosowania hydroksyapatytu wapnia jest Ryan Reynolds

Jessica Alba Jessica Alba screen Youtube

Jessica Alba

Jessica Alba skorzystała z modelowania żuchwy. 

Steve Carell Steve Carell screen Youtube

Steve Carell

Steve Carell? To zaskakujące, ale aktor także może pochwalić się stałymi wizytami u chirurgów. 

Anne Hathaway Anne Hathaway screen Youtube

Anne Hathaway

Anne Hathaway prawdopodobnie stawia na mezoterapię lub zabiegi laserowe. 

Scarlett Johansson Scarlett Johansson screen Youtube

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson umiejętnie korzysta z zakresu kosmetologii medycznej. Mezoterapia kolagenowa, Electri, Bahama Yellow, osocze bogatopłytkowe, peelingi, dermapen czy laser frakcyjny - to zabiegi, którymi wspomaga się aktorka oraz jej koleżanki z show-biznesu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.