Gwiazda "Idola" zamieszkała z synem w Malezji. Jak potoczyły się losy Hani Stach po udziale w talent show?

Hania Stach zasłynęła jako uczestniczka drugiej edycji "Idola". Wokalistka zmuszona była zrezygnować z programu przez problemy zdrowotne, jednak nie wpłynęło to negatywnie na jej karierę. Tuż po odejściu z show dostała pierwszą propozycję pracy w branży. Stach użyczyła swojego głosu między innymi w filmach z serii "High School Musical". Hania ma też na koncie dwie autorskie płyty. Wokalistka jest mamą chłopca o imieniu Iwo, z którym zamieszkała niedawno w Malezji.
Hania Stach Hania Stach Hania Stach - instagram

Hania Stach w roli mamy

23 marca na świecie pojawił się syn Hani Stach, Iwo. O ciąży piosenkarka poinformowała fanów w grudniu. Przy okazji zdradziła, że Boże Narodzenie spędzi w Kuala Lumpur, gdzie też przyszło na świat jej dziecko. Oboje zostali w Malezji na dłużej. Zdjęcie syna Hania pokazała fanom dopiero w maju, z okazji Dnia Matki.

W tym roku Dzień Matki dla mnie po raz pierwszy w nowej odsłonie - napisała pod postem. 

Przypomnijmy, jak potoczyła się kariera muzyczna wokalistki.

Hania Stach Hania Stach Hania Stach - instagram

Hania Stach wygrała "Szansę na Sukces" w 1999 roku

Zanim Hania Stach stała się gwiazdą "Idola", wystąpiła w odcinku "Szansy na sukces" z udziałem Edyty Górniak. Ówczesna licealistka pokonała konkurencję, a w finale wystąpiła w duecie z diwą. 

Rok 1999, czas liceum... "Szansa na sukces" i odcinek z Edytą Górniak, który... wygrałam! Szok, szczęście, radość oraz spełnienie marzeń, bo wtedy płytę "Dotyk" męczyłam dzień i noc. Pechowo wylosowałam piosenkę nie z płyty, ale w finale mogłam zaśpiewać w duecie z Edytą "Dotyk" - piękne wspomnienia - przypomniała niedawno na Instagramie. 
Hania Stach Hania Stach Hania Stach w drugiej edycji 'Idola'

Występ w drugiej edycji "Idola"

Na początku lat dwutysięcznych Hani Stach wróżono wielką karierę. Mówi się, że wokalistka zrezygnowała z programu z powodów zdrowotnych. Zobaczcie jej występ:

Po programie Stach podpisała kontrakt płytowy, a w maju 2004 roku wydała debiutancki album.

Hania Stach Hania Stach Kapif

Opole 2007 - kącik "Idola"

Podczas festiwalu w Opolu w 2007 roku Hania Stach reprezentowała kącik "Idola" w towarzystwie Maćka Silskiego. Wokalistka brzmiała jak Whitney Houston! Przy okazji pięknie wyglądała i miała gustowną czapkę. 

"High School Musical"

Hania Stach trzykrotnie udzieliła głosu do serii filmów "High School Musical". W drugiej części wystąpiła u boku Andrzeja Lamperta. Z kolei w trzeciej edycji towarzyszył jej Łukasz Zagrobelny. Piosenka "Ty i ja" w wykonaniu obojga zrobiła niemałą furorę! Poniżej znajdziecie teledysk promujący trzecią część filmu:

Hanna Stach. Hanna Stach. KAPIF

Eurowizja 2007

W 2007 roku Hania Stach była bliska wyjazdu na Eurowizję, jednak przegrała z zespołem The Jet Set. Dodajmy, że zabrakło jej zaledwie 400 SMS-ów. Trzy lata wcześniej obroniła recital dyplomowy i pracę magisterską, uzyskując tytuł magistra sztuki na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją wokalną.

Hania Stach Hania Stach KAPIF.pl

Sopot TOP Trendy 2012

W 2012 roku wokalistka wystąpiła podczas festiwalu Sopot TOP Trendy. Zaśpiewała wówczas piosenkę "I Want to Love You" ze swojej drugiej płyty "Moda". Z czasem w mediach słuch po Hani zaginął, wokalistka zajęła się prowadzeniem warsztatów wokalnych i aktorskich wraz ze swoją siostrą Jagodą.

Hania Stach Hania Stach Hania Stach - instagram

Wyprowadzka do Malezji

Hania Stach zdecydowała, że na stałe wyprowadzi się do Malezji, gdzie wraz z synem odwiedza ulubione zakątki azjatyckiego kraju.

Port Klang. Byłam tu cztery lata temu, w ciąży, a teraz z synem - napisała pod zdjęciem na Instagramie.
Hania Stach - instagram Hania Stach - instagram Hania Stach - instagram

Hania Stach w mediach społecznościowych

Aktywność Hani w mediach społecznościowych znacznie wzrosła. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zdjęcia na tle malezyjskich widoków. My jednak podziwiamy przede wszystkim to, jak pięknie prezentuje się wokalistka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hania Stach (@hania_stach)