Edyta Pazura ma w swojej kuchni wyjątkowy mebel. Jego wygląd zmienia się wraz z porami roku. Ale internauci patrzą na żyrandol. Oryginalny

Edyta Pazura dodała na Instagramie zdjęcia swojej kuchni. Pochwaliła się meblem, który - jak sama określiła - jest jej oczkiem w głowie. Jednak oprócz niego także inne dodatki zwróciły uwagę. Kuchnia Pazurów bez wątpienia jest stylowa, ale inne gwiazdy także dołożyły wszelkich starań, by te pomieszczenia w swoich domach urządzić jak najlepiej. Zobaczcie zdjęcia.
Kuchnia Edyty Pazury Kuchnia Edyty Pazury Instagram.com/ edyta_pazura

Edyta Zając pokazała wyjątkowy mebel

Edyta Pazura lubi dodawać na Instagramie zdjęcia ze swojego domu. Tym razem pochwaliła się kuchnią, a konkretniej wyjątkowym meblem. Jest nim półka zawieszona nad siedziskiem. Pani domu co jakiś czas zmienia znajdujące się na niej dekoracje:

Mebel z duszą (...). To moje oczko w głowie, a jej wygląd zmienia się wraz z przyjściem kolejnej pory roku - napisała Pazura.

Jednak internauci zwrócili uwagę na żyrandol, który jest bardzo oryginalny. Okazuje się, że żona Cezarego Pazury ściągnęła go z Anglii. Trzeba przyznać, że gospodyni dba o detale, co docenili jej fani. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad wystrojem:

Bardzo ładnie. Tak cieplutko.
Jak sielsko - kocham taki klimat.
Śliczne, oryginalne i z duszą - piszą.

Oprócz tego w tej części pomieszczenia znajduje się także stół, miejsce do siedzenia oraz krzesła w odcieniach niebieskiego.

Edyta Pazura
Instagram.com/ edyta_pazura

Edyta Pazura
Instagram.com/ edyta_pazura

Kuchnia Małgorzaty Rozenek Kuchnia Małgorzaty Rozenek Fot. m_rozenek/Instagram

Perfekcyjny styl Małgorzaty Rozenek

Kuchnia Małgorzaty Rozenek niewątpliwie wyróżnia się na tle kuchni innych gwiazd. W kuchni 'Perfekcyjnej' dominują szarości, przez co pomieszczenie wydaje się nieco ciemne. Samo wyposażenie jest natomiast bardzo nowoczesne. 

Kuchnia Klaudii Halejcio Kuchnia Klaudii Halejcio Instagram.com/ klaudiahalejcio

Biel u Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio jest posiadaczką jednego z najpiękniejszych mieszkań wśród gwiazd. Aktorka dba o każdy szczegół, nie brakuje oczywiście oryginalnych dodatków. Jej kuchnia urządzona jest na biało, jednak całość ożywiają błękitne elementy.

Kuchnia Julii Wieniawy Kuchnia Julii Wieniawy Instagram.com/ juliawieniawa

Julia Wieniawa - fanka różu

Julia Wieniawa jest posiadaczką pięknego mieszkania w centrum Warszawy. Aktorka bez wątpienia jest fanką różu i to właśnie dodatki oraz meble w tym kolorze dominują. Nie inaczej jest w kuchni. Od razu w oczy rzuca się lodówka, która oczywiście jest w jej ulubionym odcieniu.

Julia Wieniawa
Instagram.com/ juliawieniawa

Kuchnia Moniki Mrozowskiej Kuchnia Moniki Mrozowskiej Instagram.com/ monikakingamrozowska

Monika Mrozowska kocha sielski klimat

Monika Mrozowska słynie z wyczucia smaku i smykałki do urządzania pomieszczeń. Jej kuchnia jest bardzo przytulna. Dominuje biel, jednak nie brakuje kolorowych urządzeń, które są niezbędne każdej pani domu. Modnym elementem wystroju jest ściana wyłożona kafelkami.

Kuchnia Hanny Lis Kuchnia Hanny Lis Instagram.com/ hanna_lis

Hanna Lis uległa trendom

Hanna Lis po rozstaniu z Tomaszem Lisem wyprowadziła się z ich domu i zamieszkała w Warszawie. Jej mieszkanie jest stylowe, jednak i ona uległa modzie na białe szafki.

Kuchnia Natalii Siwiec Kuchnia Natalii Siwiec Instagram.com/ nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec z marmurami

Natalia Siwiec niedawno zamieszkała w nowym domu. Jest bardzo luksusowo. W kuchni znajdują się marmury.

Kuchnia Katarzyny Cichopek Kuchnia Katarzyny Cichopek Instagram.com/ cichopek

Katarzyna Cichopek stawia na nowoczesność

Swoją kuchnią chętnie chwali się także Katarzyna Cichopek. Aktorka urządziła ją w nowoczesnym stylu i postawiła na połączenie bieli z szarością. Na zdjęciach, jakie dodaje na Instagramie, widzimy, że nie brakuje też urządzeń, które pomagają jej w szybszym przygotowaniu posiłków.

Kuchnia Kasi Cichopek
Fot. katarzynacichopek/instagram

Kuchnia Kasi Cichopek
Fot. katarzynacichopek/instagram

Kuchnia Marty Wierzbickiej Kuchnia Marty Wierzbickiej Instagram.com/ mtttttm

Szarości u Marty Wierzbickiej

Kuchnia Marty Wierzbickiej utrzymana jest w minimalistycznym stylu. Szafki w chłodnym, metalicznym odcieniu nadają elegancji, lecz nieco chłodnej. Aktorka jednak pobawiła się dodatkami. Na okapie znalazły się m.in. przyprawy oraz kwiat w doniczce.

Jak Wam się podobają kuchnie gwiazd?

Więcej o: