Kamil Sipowicz przemierza Warszawę z nową partnerką. Zakochani postawili na dopasowane stylizacje. Uroczy?

Pod koniec grudnia na jaw wyszło, że Kamil Sipowicz ponownie się zakochał. Nowa wybranka artysty jest po trzydziestce i była fanką Kory. Początkowo tabloidy donosiły, że para poznała się jeszcze za życia wokalistki Manaamu. Sipowicz szybko zdementował jednak te plotki. Ostatnio zakochani zostali przyłapani podczas spaceru po Warszawie.
Kamil Sipowicz z nową partnerką Kamil Sipowicz z nową partnerką Plotek Exclusive

Zakochany Kamil Sipowicz

Po wyjątkowo trudnym roku, w życiu Kamila Sipowicza wreszcie zaświeciło słońce. Filozof od kilku miesięcy znów jest szczęśliwie zakochany. Jego związek z młodszą o 30 lat kobietą podzielił opinię publiczną. Zakochani nie przejmują się jednak krytyką i pielęgnują uczucie. Kilka dni temu zostali zauważeni przez paparazzich, kiedy to załatwiali sprawy na mieście.

Kamil Sipowicz Kamil Sipowicz Plotek Exclusive

Szarówka

Pogoda w Warszawie jest ostatnio bardzo kapryśna. Chciałoby się powiedzieć "czasem słońce, czasem deszcz". Tego dnia w stolicy było wyjątkowo pochmurno. Nie dziwne więc, że Sipowicz i jego partnerka mieli ponure miny.

Kamil Sipowicz z partnerką Kamil Sipowicz z partnerką Plotek Exclusive

Kapelusze takie duże

Naszą uwagę zwracają łudząco podobne stylizacje zakochanych. Oboje postawili na ciemne kolory i kapelusiki. Myślicie, że to było zamierzone?

Torba Kamila Sipowicza Torba Kamila Sipowicza Plotek Exclusive

Ekstrawagncja

Sipowicz nigdy nie stronił od kolorowych i oryginalnych elementów garderoby. Tym razem przełamał czerń i szarość różową torbą we wzory.

Kamil Sipowicz z partnerką Kamil Sipowicz z partnerką Plotek Exclusive

Na przekór samotności

Wiele osób było zaszokowanych nowym związkiem Sipowicza. Mężczyzna szybko przemówił do oburzonych.

Myślę, że Kora chciałaby, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby ona też była w szczęśliwej relacji. Samotność nie jest dobra - napisał w mediach społecznościowych.
Kamil Sipowicz z partnerką Kamil Sipowicz z partnerką Plotek Exclusive

Miłość

Miłość to piękna sprawa. Jeśli Kamila i Sylwię połączyło prawdziwe uczucie, to nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i życzyć dużo szczęścia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.