Skromnie u Tajnerów i z przepychem u Rutkowskich. Obie uroczystości przepiękne, jednak ślub roku należał do innej pary. To tam brylowało najwięcej gwiazd

W 2019 roku na ślubnym kobiercu stanęli m.in. Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec, a także Maja i Krzysztof Rutkowscy. Jednak naszym zdaniem w tym roku najbardziej spektakularny ślub mieli Zosia Zborowska i Andrzej Wrona. Sielsko, anielsko... i z całym arsenałem gwiazd.
Maja Plich i Krzysztof Rutkowski ślub Maja Plich i Krzysztof Rutkowski ślub Fot. Patriot24.TV/Youtube

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich

17 sierpnia Maja Plich została żoną detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Ich ślub był jak z bajki. Nie brakowało na nim fotoreporterów, jednak pięknymi zdjęciami z uroczystości pochwalili się także sami zainteresowani w mediach społecznościowych. 

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich
screen Instagram/majaplich

Uroczystość i wesele odbyły się w pałacu w Rozalinie. Jak poinformował detektyw w wywiadzie dla Radia Zet, na organizację imprezy wydał prawie milion złotych i zaprosił 200 osób. Pochwalił się również, że w kopertach otrzymał około 300 tys. zł w gotówce oraz drugie tyle w postaci prezentów. Panna młoda zaprezentowała się w aż pięciu sukniach, co jest niekwestionowanym rekordem w polskim show-biznesie.

Maja Plich, Krzysztof Rutkowski
screen Instagram/majaplich

Co ciekawe, Krzysztof Rutkowski na weselu postanowił zrobić niespodziankę swojej żonie. Złapał więc za mikrofon i zaśpiewał ukochanej jeden z największych hitów disco polo 2016 roku - piosenkę 'Jesteś aniołem' Fishera. Rutkowski wystąpił w teledysku do tego utworu, więc repertuar nie był przypadkowy.

Ich 6-letni syn Krzysztof junior miał bardzo ważną rolę podczas uroczystości. Chłopiec przebrany za agenta w małej walizce dostarczył obrączki.

Tak junior dostarczył nam obrączki i był szefem całego zespołu. Wszystkie informacje, co dzieje się w terenie, dostawał przez słuchawkę, którą miał w uchu. Pozdrawiamy cieplutko - wspominała Plich.

Maja Plich, Krzysztof Rutkowski
screen Instagram/majaplich

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak Instagram / Mikołaj Krawczyk

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie 'tak' w urzędzie stanu cywilnego już w 2017 roku. Jednak w 2019 przyszła pora na ślub kościelny. Ceremonia zaślubin połączona z chrzcinami ich córki Konstancji odbyła się 14 września.

Wydawać by się mogło, że owe wydarzenie odbędzie się z dala od medialnego szumu. Aktor wielokrotnie powtarzał, że nie chce mówić publicznie o swoim życiu prywatnym. Tymczasem małżonkowie opublikowali zdjęcia z ceremonii na swoich Instagramach. 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Instagram / Mikołaj Krawczyk

Co więcej, Krawczyk na swoim InstaStories opublikował nagranie, na którym słyszeliśmy przysięgę małżeńską.

Ślub Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka
Fot. mikolaj_krawczyk_official/Instagram

To, jak wyglądało przyjęcie weselne pary, pokazali zaproszeni goście. Dzięki nagraniom i fotografiom Antka Królikowskiego i Olgi Frycz dowiedzieliśmy się, że sala była duża i piękne przystrojona. Goście natomiast bawili się świetnie.

Ślub Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka
Fot. mikolaj_krawczyk_official/Instagram

Robert Górski Robert Górski Newspix

Robert Górski i Monika Sobień

Na ślub i chrzest tego samego dnia zdecydowali się także Robert Górski i Monika Sobień. W 2019 roku komik przeżył prawdziwą rewolucję. Po raz kolejny został ojcem (na świat przyszła jego córeczka Malwina), a następnie stanął na ślubnym kobiercu z matką dziecka, 34-letnią Moniką Sobień. 

Ceremonia odbyła się w kościele na Starym Mieście w Warszawie. Panna młoda postawiła na krótką i skromną sukienkę, do której założyła czerwone szpilki. Trochę odważnie i nietypowo, ale efekt... naprawdę doskonały.

PAPARAZZI! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU!
WARSZAWA 07.09.2019
ROBERT GORSKI POSLUBIL MONIKA SOBIEN I OCHRZCIL CORKE
FOT. BRUNNER / NEWSPIX.PL

ZAKAZ PUBLIKACJI W SE DO 13.09.2019
---
Newspix.pl
Newspix

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Janusz Chabior, Mikołaj Cieślak i Przemysław Borkowski. Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z warszawskich restauracji.

Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec KAPIF

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

17 maja po ośmiu latach związku Apoloniusz Tajner wziął ślub z Izabelą Podolec. Wybranka byłego trenera skoczków narciarskich ma 29 lat, on 65. To właśnie dla niej Tajner zakończył swoje poprzednie, 40-letnie małżeństwo. Decyzję o kolejnych oświadczynach w jego życiu miał przyspieszyć stan błogosławiony partnerki. Na ślubie Podolec miała sporych rozmiarów brzuch. Rozwiązanie ciąży nastąpiło pięć miesięcy później, w październiku tego roku.

Zakochani nie chwalili się ślubem w mediach, jednak dzięki niezawodnym paparazzi wiemy, że na ten wyjątkowy dzień wybrała skromną i krótką sukienkę w odcieniu pudrowego różu. 

ZAKAZ PUBLIKACJI W SE
PAPARAZZI BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU
17.05.2019 WARSZAWA
WESELE APOLONIUSZ TAJNER I IZABELA PODOLEC

FOT. BRUNNER / NEWSPIX.PL 
---
Newspix.pl
BRUNNER / NEWSPIX.PL / BRUNNER / NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Wesele zostało zorganizowane w restauracji na dachu stołecznego Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Na przyjęciu pojawiło się mnóstwo gwiazd sportu, m.in. Adam Małysz czy Robert Korzeniowski. 

ZOBACZ TEŻ: Iza Małysz pochwaliła się zdjęciami z wesela Tajnera. Dzięki nim dokładnie widzimy kreację panny młodej. Uwagę przyciąga brzuszek

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona Zofia Zborowska, Andrzej Wrona Instagram

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się w maju tuż przed wspólnymi wakacjami na Seszelach. Chyba nikt się nie spodziewał, że para powie sobie sakramentalne 'tak' zaledwie trzy miesiące później.


Instagram

13 sierpnia para została małżeństwem. Ślub i wesele zorganizowali w zaledwie dwa i pół miesiąca, jednak wszystko wyszło tak, jak sobie wymarzyli. Choć wydarzenie do końca było utrzymane w tajemnicy, to szybko do sieci zaczęły trafiać zdjęcia i nagrania, które udostępniali zaproszeni goście. Wśród nich była między innymi Anna Lewandowska, która zachwyciła swoją weselną kreacją. 

Lewandowska na ślubie Zborowskiej i Wrony
Instagram/annalewandowskahpba

Spore wrażenie robiła suknia ślubna, którą zaprojektował Łukasz Jemioł. Projektant stworzył kreację według dokładnych wytycznych Zosi. Była prosta w kroju, ale cała wykonana z koronki. 


Instagram

Dzień po uroczystości Zborowska postanowiła pokazać na swoim InstaStories, jak wyglądały poprawiny. Panna młoda założyła wygodne trampki i pokazała okolicę oraz gości, którzy przetrwali szaloną noc. Najlepiej ze wszystkich czuł się chyba Andrzej, który odpoczywał w basenie na dmuchanym, różowym flamingu. Nieco gorzej miał się Jankes, który odzyskiwał siły, leżąc na kocu. Pozostali goście relaksowali się na leżakach, pili drinki lub kawę i rozmawiali w małych grupkach. Widać, że na weselu i poprawinach wszyscy bawili się wyśmienicie!

Poprawiny Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony
instagram/zborowskazofia

Izabella Scorupco z mężem Izabella Scorupco z mężem instagram/izabellascorupco

Izabella Scorupco i Karl Rosengren

Niemałym zaskoczeniem dla mediów był ślub Izabelli Scorupco. Modelka sakramentalne 'tak' powiedziała na początku października, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie, publikując piękne zdjęcia z uroczystości.

Izabella Scorupco z mężem
instagram/izabellascorupco

Modelka wyglądała naprawdę pięknie, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Izabella Scorupco
screen Instagram / @aniebing

O związku ze szwedzkim przedsiębiorcą z branży gier komputerowych, Karlem Rosengrenem, Izabella poinformowała w 2015 roku, tuż po drugim rozwodzie. 

W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej. Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej - mówiła w szwedzkich mediach.

Przypomnijmy, to już trzecie małżeństwo modelki. Wcześniej przez dwa lata związana była z polskim hokeistą, Mariuszem Czerkawskim, z którym doczekała się córki Julii oraz z Jeffreyem Reymondsem, z którym spędziła dwanaście lat życia. 

Paulina Procyk Paulina Procyk Instagram

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk

Krzysztof Piątek związał się z 27-letnią Pauliną Procyk jeszcze w czasach, kiedy grał dla Zagłębia Lubin. Piękność jest od niego cztery lata starsza i z wykształcenia jest prawnikiem. Wiadomość o ślubie napastnik AC Milanu i prawniczka do końca utrzymali w tajemnicy. 

Dopiero po ceremonii piłkarz poinformował na Instagramie, że na jego palcu pojawiła się obrączka.

Krzysztof Piątek
Instagram.com/ paulynaaa_a

Zakochani powiedzieli sobie "tak" 1 czerwca w Zamku Joannitów w Łagowie (woj. lubuskie). Firmy, zajmujące się dekorowaniem sali i miejsca zaślubin, udostępniły ujęcia, na których pochwaliły się efektami swojej pracy. Dominowała biel przełamana roślinnymi kompozycjami. Na środku stołu rozciągał się długi zielony pas, ustrojony jasnymi różami. Za to z sufitu zwisały małe lampki, które po zapaleniu tworzyły wyjątkowy klimat. Musimy przyznać, że robi to wrażenie!

Krzysztof Piątek
Screen z Instagram.com/ terazpowiesztak

Hailey Bieber Hailey Bieber screen Instagram / @haileybieber

Hailey Baldwin i Justin Bieber

Cóż to był ślub! Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że było to jedne z najważniejszych wydarzeń 2019 roku na całym świecie. Co jak co, ale Hailey i Justin to najgorętsza para ostatnich lat.

Po raz pierwszy pobrali się rok temu po zaledwie kilku miesiącach związku. Dosłownie chwilę wcześniej Kanadyjczyk zakończył ciągnącą się latami i pełną wybojów relację z Seleną Gomez. O ile pierwsza ceremonia odbyła się z dala od mediów, o tyle fotorelacja z drugiej imprezy opanowała Instagram.

Jak na znaną modelkę przystało, panna młoda miała trzy suknie ślubne. Tę najważniejszą stworzyli dla niej projektanci jej ulubionego domu mody, w których pokazach szła nie raz, Off White'a. Kreacja choć klasyczna... to zjawiskowa. Pięknie wyeksponowała figurę gwiazdy, a długi welon ciągnący się kilka metrów za Hailey jest powiewem prawdziwego luksusu.

Hailey Bieber
screen Instagram / @haileybieber

Justin i Hailey powtórzyli swoje ślubne obietnice w luksusowym kurorcie Montage Palmetto Bluff w stanie Południowa Karolina. Jak donosi "Daily Mail", na weselu bawiło się ponad 150 gości, w tym m.in. Kendall i Kylie Jenner oraz Jaden Smith.

Ślub 'Rolnik szuka żony' Ślub 'Rolnik szuka żony' Fot. rolnikszukazonytvp/Instagram

Kasia i Piotr z programu "Rolnik szuka żony"

W tym roku na ślubnym kobiercu stanęła także para z programu "Rolnik szuka żony". Mowa o Kasi i Piotrze z czwartej edycji show. Uroczystość odbyła się niedaleko Makowa Mazowieckiego i nie zabrakło na niej oczywiście pozostałych uczestników produkcji. Pojawił się m.in. Adam Kraśko, Zbigniew z 3. edycji, Zbyszka, Mikołaja i Karola z 4., a także Jana, Krzysztofa, Łukasza i Grzegorza z 5 edycji "Rolnika".

To, co zwraca uwagę, to piękna koronkowa suknia panny młodej. Kreacja była nie tylko dopasowana, ale także nieco prześwitująca. Widać to zwłaszcza na fotografii, na której Piotr przenosił Kasię przez próg.

Ślub 'Rolnik szuka żony'
Fot. rolnikszukazonytvp/Instagram

Szczęściem pary niezwykle cieszyła się także Marta Manowska, pod której okiem narodził się ten związek. Gdy prowadząca otrzymała zdjęcia ze ślubu i wesela, postanowiła, że pokaże je w sieci.

Marta Manowska na ślubie pary z 'Rolnik szuka żony'
Instagram/martamanowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.