Mister Supranational 2019. Agnieszka Hyży postawiła na bardzo odważne rozcięcie. A Kaczorowska? W sukience z H&M wyglądała jak milion dolarów

Za nami wybory Mister Supranational 2019. Konkurs wygrał Nate Crnkovich, kandydat pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanin od samego początku wzbudził spore zainteresowanie jury i widowni w Katowicach. Polak, Tomasz Zarzycki, zajął bardzo wysokie miejsce. Został trzecim wicemisterem konkursu Mister Supranational 2019. Na wyborach zjawiło się też wiele gwiazd. Zobaczcie poniżej ich kreacje.
Davina Reeves i Sandra Kubicka Davina Reeves i Sandra Kubicka AKPA

Davina Reeves i Sandra Kubicka

Prowadzącymi gali były Davina Reeves, aktorka i Miss Nowego Jorku 2010, oraz Sandra Kubicka, polska modelka oraz uczestniczka 10. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W takiej roli Sandra wystąpiła po raz pierwszy i widać było, że nieco się stresuje. Co jakiś czas zdarzały się jej pomyłki. 

Sandra Kubicka Sandra Kubicka AKPA

Sandra Kubicka w drugiej kreacji

Na ściance Sandra Kubicka pozowała w drugiej kreacji z głębokim dekoltem. Obie suknie podkreślały figurę modelki. 

Cleo Cleo AKPA

Cleo

Na scenie mogliśmy podziwiać występ Cleo, która postawiła na czerwony total look.

Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan AKPA

Basia Kurdej-Szatan

Na scenie wystąpiła również Barbara Kurdej-Szatan. Jej występ zachwycił widzów. Aktorka postawiła na klasyczną czerń w wydaniu glamour. 

Agnieszka Hyży Agnieszka Hyży AKPA

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży wybrała bordową kreację z asymetrycznymi cięciami. Uwagę zwracało mocne rozcięcie w jej sukni, dzięki któremu gwiazda pozowała niczym Angelina Jolie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela Agnieszka Kaczorowska-Pela AKPA

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska wybrała cekinową, błyszczącą kreację długości kostek i z golfem. Nie każda gwiazda zdecydowałaby się na taką sukienkę w obawie przed optycznym zniekształceniem sylwetki. Agnieszka nie musi się jednak zaprzątać sobie tym głowy. Sukienka aktorki nie kosztowała fortuny, jest z sieciówki H&M.

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna AKPA

Paulina Sykut

Jesteśmy pewni, że pokochacie look Pauliny Sykut. Prezenterka słynie ze swojego zamiłowania do sukni i sukienek, więc można było się spodziewać, że i tym razem zobaczymy ją w takim wydaniu. Kreacja Pauliny Sykut miała ciekawą fakturę i oryginalny kolor. Zdecydowanie zwracała uwagę!

Więcej o: