Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner. Bolesne rozstanie z piosenkarzem zaliczyła też Anna Świątczak. Powierzyła swoje życie Bogu

Michał Wiśniewski rozstał się właśnie z kolejną żoną. Wokalista Ich Troje złożył pozew rozwodowy i postanowił zakończyć związek z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Było to czwarte małżeństwo piosenkarza. Zobaczcie, z kim jeszcze stawał na ślubnym kobiercu.
Magda Femme i Michał Wiśniewski Magda Femme i Michał Wiśniewski EAST NEWS

Magda Femme

Michał Wiśniewski po raz pierwszy wstąpił w związek małżeński w 1996 roku. Jego wybranką została Magda Femme, która wówczas śpiewała w Ich Troje. Ich związek był raczej spokojny, para nie doczekała się dzieci. Rozwód, do którego doszło w 2001 roku, był decyzją piosenkarki.

Magda Femme i Michał Wiśniewski Magda Femme i Michał Wiśniewski Akpa

Magda Femme

W 2012 r. lider I oskarżył ex partnerkę o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dotyczących jego życia i choroby. Artystka nie pozostała mu dłużna. W odwecie zarzuciła mu sprzedawanie swojej prywatności, parcie na szkło i zazdrość o jej sukcesy. Ostatecznie Magda Femme ułożyła sobie życie u boku Michała Zawidzkiego, znanego pod pseudonimem artystycznym 'Syn Prezydenta'.

Michał Wiśniewski, Mandaryna Michał Wiśniewski, Mandaryna kapif

Marta Mandrykiewicz

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Marta Mandrykiewicz. Tancerka i choreografka zespołu Ich Troje szybko zdobyła serce czerwonowłosego wokalisty. W 2002 roku para wzięła ślub cywilny. W tym samym roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Xaviera.

W 2003 roku Wiśniewski i Mandaryna wzięli udział w reality show 'Jestem, jaki jestem'. Ich codzienne życie śledziły miliony Polaków. W trakcie trwania programu, w sierpniu 2003 roku, tancerka urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Wtedy także małżonkowie postanowili wziąć ślub kościelny. Ale nie byle jaki! Cała Polska mogła śledzić ceremonię, która została zorganizowana w wykutej w lodzie kaplicy w Kirunie, na północy Szwecji.

To było najgłośniejsze i najbardziej medialne małżeństwo Michała Wisniewskiego. Uczucie jednak się wypaliło i w 2006 para postanowiła się rozwieść.

Marta Mandrykiewicz, Michał Wiśniewski Marta Mandrykiewicz, Michał Wiśniewski East News

Marta Mandrykiewicz

Po rozwodzie z Wiśniewskim i odejściu z Ich Troje, Marta próbowała sił w karierze solowej. Niestety, jej braki wokalne i liczne wpadki podczas festiwali były obiektem żartów. W 2013 roku ostatecznie zakończyła karierę wokalną. Całkowicie poświęciła się prowadzeniu i rozwijaniu swoich szkół tańca.

Michał Wiśniewski, Anna Świątczak w 2009 roku Michał Wiśniewski, Anna Świątczak w 2009 roku Kapif

Anna Świątczak

Anna Świątczak została żoną wokalisty Ich Troje już w 2006 roku, kilka miesięcy po rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Mandaryną. Ślub odbył się w Las Vegas. Ania pdobno była zafascynowana piosenkarzem. Na znak miłości zrobiła sobie nawet tatuaż na lewej łydce. Jednak mimo wiary w wieczne uczucie, ich małżeństwo rozpadło się w 2011 roku. Para ma dwie córki, które noszą oryginalne imiona - Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Anna Świątczak Anna Świątczak Kapif

Anna Świątczak

Rozstanie z Michałem Wiśniewskim mocno wstrząsnęło Anną Świątczak. Wokalistka zwróciła się wówczas w stronę Boga. Jej silna wiara została doceniona i jakiś czas temu została prowadzącą programu religijnego 'Punkt zwrotny'. Jej gośćmi są ludzie, których życie diametralnie zmieniło się dzięki odkryciu Jezusa. Od kilku lat jest żoną byłego perkusisty Ich Troje, Michała Żeńcy.

Michał Wiśniewski od razu po rozstaniu z Anną Świątczak oficjalnie poddał się nowej miłości. Jego kolejną partnerką została Dominika Tajner. Zaczęli spotykać się w 2010 roku, dwa lata później wzięli ślub.

Tutaj na zdjęciu w 2010 roku. 
Michał Wiśniewski od razu po rozstaniu z Anną Świątczak oficjalnie poddał się nowej miłości. Jego kolejną partnerką została Dominika Tajner. Zaczęli spotykać się w 2010 roku, dwa lata później wzięli ślub. Tutaj na zdjęciu w 2010 roku. KAPIF.pl

Dominika Tajner

Michał Wiśniewski najwyraźniej nie potrafi żyć w samotności. W 2012 r. stanął przed ołtarzem z Dominiką Tajner, córką słynnego trenera polskich skoczków narciarskich. Ślub odbył się w obrządku protestanckim. Ślub odbył się na Mazurach. Suknię dla panny młodej zaprojektowała sama Marta Grycan, a jednym ze świadków była dyrektor programowa Polsatu - Nina Terentiew.

Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Dominika Tajner

Choć od dłuższego czasu plotkowano o kryzysie w ich związku, para regularnie zaprzeczała medialnych doniesieniom. Niedawno wystąpiła nawet w programie "The Story of My Life. Historia naszego życia". Przed kamerami deklarowali swoją miłość i chęć wspólnego zestarzenia się. Niestety, były to słowa wypowiedziane na wyrost. Dominika niespodziewanie opublikowała na Facebooku post, w którym potwierdziła, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Jak myślicie, czy piosenkarz poprzestanie na czwartym ma