Meghan Markle w zestawieniu najlepiej ubranych kobiet. Kate ma kolejny powód do zmartwień! Dla niej zabrakło tam miejsca

Meghan Markle znalazła się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2018 roku. Ranking ten został sporządzony przez magazyn "Vogue". Co jednak istotne, na tej samej liście nie pojawiła się księżna Kate.
Meghan Markle Meghan Markle SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Meghan Markle na liście najlepiej ubranych kobiet

Meghan Markle szturmem wdarła się do rodziny królewskiej. Wybranka księcia Harry'ego od samego początku wzbudza sporo medialnego szumu. Jednego jednak nie można jej odmówić. Ta kobieta zawsze wygląda perfekcyjnie. Styl i klasę Meghan docenił właśnie prestiżowy magazyn "Vogue", który umieścił ją na liście 10. najlepiej ubranych kobiet 2018 roku. Księżna w zestawieniu pojawiła się u boku takich gwiazd, jak między innymi: Rihanna czy Emma Stone. 

Księżna Kate Księżna Kate Rupert Hartley/REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Księżna Kate niedoceniona przez "Vogue"

Na liście najlepiej ubranych kobiet minionego roku nie znalazła się jednak księżna Kate. To dość zaskakująca decyzja, gdyż jeszcze niedawno media obiegła informacja, że to właśnie Meghan Markle wzoruje się głównie na stylu żony Williama, która w tej kwestii jest dla niej inspiracją. 

Meghan kopiuje to, co nosi Kate. Księżna zawsze wygląda stylowo. Jest w rodzinie od lat i zna protokół i to dlatego Meghan się nią inspiruje. Mimo to zespół księżnej jest nieco urażony, że Meghan idzie tą samą drogą co Kate. Stylistka żony Harry'ego, Jessica Mulroney nie jest przyzwyczajona do królewskiej etykiety - donosił wówczas "The Sun". 

Zgadzacie się, że Meghan rzeczywiście prezentuje się lepiej od Kate? 

Meghan Markle Meghan Markle Andrew Matthews / PA Wire/PA Images/EAST NEWS

"Vogue" zachwycony stylem Meghan Markle

Magazyn "Vogue" nie szczędził wobec Meghan Markle licznych słów zachwytu. Doceniono przede wszystkim suknię ślubną księżnej. Przypomnijmy, że Meghan pojawiła się na uroczystej ceremonii w prostej kreacji ze skromnym dekoltem w łódkę, która pozbawiona była zdobień. Uwagę zwracał także zjawiskowy tren oraz długi welon. Suknię tę zaprojektowała Clare Waight Keller, dyrektor artystyczna francuskiego domu mody Givenchy. 

Księżna Meghan z ciemnymi paznokciami Księżna Meghan z ciemnymi paznokciami Tristan Fewings/BFC / Getty Images

Meghan Markle jedną z najlepiej ubranych gwiazd 2018 roku

Meghan Markle zachwyciła także redaktorów magazynu "Vogue" stylizacją, w której księżna niespodziewane pojawiła się na gali British Fashion Awards. Meghan wyglądała niczym milion dolarów. Na scenie słynnej Royal Albert Hall pokazała się w zjawiskowej kreacji ponownie od Clare Waight Keller, której to podczas gali wręczyła statuetkę dla najlepszego brytyjskiego projektanta mody damskiej. 

Meghan Markle Meghan Markle EAST NEWS

Meghan Markle chętnie eksponuje ciążowy brzuch

"Vogue" docenił Meghan Markle również i za to, że ta potrafi w swoich stylizacjach mieszać kreacje od najlepszych projektantów z modą typowo uliczną. Przypomnijmy, że księżna jeszcze niedawno odwiedziła londyński dom opieki Brinsworth House dla emerytowanych artystów, w którym spotkała się z pielęgniarkami oraz podopiecznymi. To właśnie na tę wizytę Meghan zdecydowała się założyć opiętą kreację marki Brock Collection za 834 funty, do której dobrała płaszcz za 550 funtów. Elegancka suknia bardzo mocno podkreśliła sporych już rozmiarów brzuch księżnej.

Księżna Kate Księżna Kate John Stillwell / *John Stillwell/Press Association/East News

Styl księżnej Kate

Jak wspominaliśmy, w zestawieniu najlepiej ubranych kobiet 2018 roku nie znalazła się księżna Kate. Dla wielu może być to spora niespodzianka. Kate od samego początku swojej obecności w brytyjskiej monarchii prezentuje się niezwykle szykownie i z gracją, jak na prawdziwą księżną przystało. W tym roku zaliczyła jednak kilka modowych wpadek. Jedną z nich z pewnością jest kreacja, w której Kate pokazała się podczas uroczystości, jaką w Pałacu Buckingham wydano na cześć odwiedzającej Wielką Brytanię pary królewskiej z Holandii. Kate pojawiła się na obiedzie w srebrnej sukni, która nie zachwyciła znawców mody. Kreacja domu mody Alexander McQueen spotkała się z negatywnym przyjęciem, a sama suknia szybko otrzymała miano najgorszej.

Być może na to, że Kate nie znalazła się w zestawieniu magazynu "Vogue" wpłynął fakt, że księżna nigdy nie lubiła zbyt mocno eksperymentować w kwestii swoich stylizacji. Czyżby modowych krytyków znudził już gust Kate? 

Meghan Markle, księżna Kate Meghan Markle, księżna Kate Fot. Tim Ireland / AP Photo

Meghan Markle ponownie kontra księżna Kate

Lista magazynu "Vogue", a w szczególności brak na niej Kate, ponownie rozbudza plotki na temat głośnego w ostatnich miesiącach konfliktu, jaki miał narodzić się pomiędzy księżnymi. W mediach mówi się, że atmosfera w rodzinie królewskiej staje się naprawdę napięta. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy świat obiegła informacja, że Meghan wraz z Harrym planują wyprowadzić się z Pałacu Kensington. Następnie zagraniczne tabloidy donosiły, że obie panie nie dogadują się ze względu na odmienne charaktery. Księżne to jednak bardzo silne, niezależne kobiety, które chcą mocno zaznaczyć swoją obecność w królewskim rodzie.

Z całą pewnością lista, sporządzona przez magazyn "Vogue", bardzo ucieszy Meghan Markle. Inaczej kwestia ta wygląda w przypadku Kate. Myślicie, że księżna będzie zła?  

Ciekawi nas również, czy jesteście fanami modowego gustu Meghan Markle. A może uważacie, że jej miejsce powinna zająć jednak Kate? 

Więcej o: