Meghan Markle kopiuje styl księżnej Kate? Styliści żony księcia Williama są wściekli. "Idzie tą samą drogą"

Meghan Markle wzoruje się na księżnej Kate. Asystenci żony księcia Williama są tym faktem wręcz oburzeni.

Jak wiadomo, Meghan Markle szturmem wdarła się do rodziny królewskiej. Z tego też powodu każda nowa informacja, dotycząca życia księżnej Sussex, wzbudza spore zainteresowanie mediów. Przypomnijmy, że jeszcze całkiem niedawno głośno zrobiło się na temat rzekomego konfliktu między HarrymWilliamem. Jak jednak teraz się okazuje, napięta atmosfera tyczy się również Meghan oraz Kate

Zobacz wideo

Meghan Markle kopiuje styl księżnej Kate

Księżna Kate, odkąd pojawiła się wśród członków rodziny królewskiej, wzbudza zachwyt. Tyczy się to zarówno zachowania księżnej, jak i modowego gustu. Szyk i elegancja to wprost definicja jej stylizacji. Zupełnie inaczej wygląda kwestia ta w przypadku Meghan Markle. Wybranka księcia Harry'ego często bowiem wywołuje wręcz kontrowersje na rozmaitych płaszczyznach. Jak teraz się okazuje, Meghan, zdając sobie z tego sprawę, próbuje wzorować się na księżnej Kate. Fakt ten nie podoba się jednak asystentom żony księcia Williama, gdyż uważają oni, iż Meghan wręcz kopiuje styl Kate. 

Wszyscy są trochę zakłopotani. Meghan jest ikoną stylu i wie, w co się ubrać. Pojawiała się w amerykańskich magazynach i chodziła po czerwonym dywanie. Zawsze wyglądała niesamowicie. Ale od kiedy dołączyła do rodziny królewskiej wydaje się nieco zagubiona - czytamy.

Ja donosi The Sun, Kate ma stanowić dla Meghan ogromną inspirację

 Meghan kopiuje to, co nosi Kate. Księżna zawsze wygląda stylowo. Jest w rodzinie od lat i zna protokół i to dlatego Meghan się nią inspiruje. Mimo to zespół księżnej jest nieco urażony, że Meghan idzie tą samą drogą co Kate. Stylistka żony Harry'ego, Jessica Mulroney nie jest przyzwyczajona do królewskiej etykiety. 

Styl, której księżnej bardziej przypadł Wam bardziej do gustu? Czy rzeczywiście Meghan wzoruje się w swoich stylizacjach na Kate? 

DH

Więcej o: