Księżna Meghan przeciwstawiła się królowej. Spójrzcie na jej paznokcie! Księżna Kate nigdy sobie na coś takiego nie pozwoliła

Meghan Markle pojawiła się na gali British Fashion Awards z ciemnym lakierem na paznokciach. Księżna złamała zasadę protokołu.
Zobacz wideo

Wiele osób uważa, że członkowie rodziny królewskiej mają życie usłane różami. I pewnie tak jest. Jednak obowiązują ich też zasady ustalone przez samą królową, których należy przestrzegać. Królewska etykieta mówi m.in o tym, że księżne nie mogą odsłaniać ramion, eksperymentować z fryzurami i malować paznokci na kolory inne niż "nude". Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle nie wzięła sobie zasad do serca.

Księżna Meghan z ciemnym lakierem na paznokciach

Księżna Meghan była obecna na gali British Fashion Awards 2018. Markle pojawiła się na scenie, aby wręczyć nagrodę najlepszemu brytyjskiemu projektantowi mody damskiej. Statuetka trafiła do Clare Waight Keller. 

Nie trudno się jednak domyślić, że to Meghan skradła całe show. Zwłaszcza że organizatorzy nie uprzedzali o gości o jej obecności. Wszyscy wpatrywali się w kreację księżnej, która podkreśliła mocno zaokrąglony brzuch. Jednak uwagę przykuły też jej paznokcie. Meghan tego wieczoru zaszalała i pomalowała je lakierem w kolorze ciemnej śliwki.

Księżna Meghan z ciemnymi paznokciami ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Czyżby Meghan zignorowała zasadę protokołu, która wyraźnie mówi, że członkinie monarchii nie mogą malować paznokci? A może dostała pozwolenie od samej królowej? Jeśli nie, coś nam się zdaje, że Elżbieta II nie będzie najszczęśliwsza...

Cóż, u księżnej Kate nigdy nie widzieliśmy tak odważnego lakieru na paznokciach. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS